Skocz do zawartości

Brighter 3D - plugin renderujący dla programu SketchUp


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Brighter 3D to plugin renderujący dla programu SketchUp. Rozwijany jest jako projekt "po godzinach" w wolnym czasie przez naszego rodaka Łukasza Piwowara.  Autor postanowił wydać publiczną wersję beta swojej aplikacji. Zachęcam do przetestowania.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2532

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ze Sketchupem na razie nic. Ale jeśli się boisz o jego darmowość to nic się nie zmieni. Chociaż też jestem ciekaw kolejnych wydać już nie od Google.

 

A tego projektu z newsa nie należy traktować w kategorii komercyjnej na razie. Warto przetestować i najwyżej zgłosić błędy autorowi. Może coś z niego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wieszczyłem upadek sketchupa, to dostawałem klapsy za nieznajomość tematu i tej możliwości tej firmy (budowlanej), co to kupiła. Ile to już czasu? Teraz jak się patrzę na ten renderer, to chyba trochę szkoda. Wypuszczenie na GPL na pewno by uratowało sketchupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ikkiz: piszesz jakby SketchUp skończył żywot. Ile to już czasu. Przecież to było na końcu kwietnia. Chyba nie oczekiwałeś, że po przejęciu pojawi się od razu nowa wersja. To trochę trwa. Na pewno nie 4 miesiące. Ja obstawiam, że do końca roku będzie jeszcze cicho w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności