Skocz do zawartości

Model 3d: Puchar z warhammera


plutko

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

taki model wymeczylem ostatnio. Koncept wziety ze stony Warhammera Online.

Potraktowalem to jako glowny asset (bron, czy cos w tym stylu, wiec blisko kamery), stad wysoki polycount. Dodatkowo mialo to byc cwiczenie paru nowych rzeczy w Zbrushu i na poprawienie workflowu. Bardzo podstawowa baza, zeby uchwycic proporcje i retopo jest w Mayce. Pare rzeczy sie nie zgadza z konceptem, ale za pozno to wychwycilem i juz nie mialem sily wracac i poprawiac sculpta.

 

 

pplutawarhammerfinal.jpg

By plutko at 2012-08-20

 

pplutawarhammerconcept.jpg

By plutko at 2012-08-20

 

pplutawarhammerwires.jpg

By plutko at 2012-08-20

 

pplutawarhammertex.jpg

By plutko at 2012-08-20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo ladnie wyszlo!

Jedyne co to tak mysle ze osobny spec i reflection mask to chyba jakis overkill, roznica jest tak minimalna ze podlaczajac pod speca i reflection R chanel z difusa dal by ci taki sam efekt (no moze po jakims powerze/mulitiplayu R/R)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze sie podoba - dzieki chlopaki, to poprawia samopoczucie ;)

 

Chris: racja, zwlaszcza na brzegach, poprawie specular.

 

Hatred: po prawdzie na glownym renderze reflection mask nie jest uzyta. Zrobilem ja, bo w Mayce chcialem osobno kontrole nad odbiciami. Finalny render jest z Marmoseta, a tam jakos nie ma kontroli odbic osobno. W ogole wkurzyl mnie ten soft, bo powinno byc wiecej kontroli nad shaderem. Ale ok, uzylem dema, wiec nie powinienem narzekac.

Nastepny model juz w normalnym enginie zrobie, zeby to sie mialo bardziej do rzeczywistosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoczko, nom marmon niestety nawet full wersja nie suportuje zdaje sie nic wiecej :)

 

tak czy inaczej jesli "pomogles" sobie tymi texami na finalnym zestawieniu tex bym olal pokazywanie ich bo to jak przyznanie sie ze chcialem dobrze a wyszlo tak se.

Osobiscie mam wspomnienia o Chinczykach z outsurca ktorzy wysylali mi takie speculary az wreszcie ich trochu zjebalem i powiedzialem zeby sobie dali spokoj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności