Skocz do zawartości

Teczka 3D - Lew


Lew

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam naukę zbrusha na nowo. Mam nadzieje, że uda mi się tym razem wytrwać i uczelnia ani lenistwo nie przeszkodzą w systematycznym updejcie :P Zakładam jeden wątek żeby za bardzo nie śmiecić. Zaczynam od głowy. Wszystkie uwagi oczywiście bardzo wskazane.

97588351.jpg

35439280.jpg

38123908.jpg

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

piopiowawa: mega feedback.

Lew: Widzisz pewnie że proporcje nie grają. Załatw sobie dobre refki twarzy, najlepiej z 3d.sk albo podobne i podepnij je sobie w viewporcie za pomocą spotlighta. Poza tym podstawa to pooglądać sobie już gotowe modele i poanalizować jak to jest zrobione. Poza tym ustaw sobie perspektywę na 110 i używaj dużo smoothbrusha ze zmniejszoną siłą. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za porady, starałem się zastosować i tak to obecnie wygląda. Rzeczywiście proporcje były fatalne xD teraz jest chyba lepiej, dalej mi nie pasują łuki brwiowe i jakoś nie mogę dopasować dobrze powiek na gałkach.

57410572.jpg

87330677.jpg

55518879.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same proporcje lepiej, ale daleko jeszcze do ideału. Nie rzeźb szybko i oglądaj dokładnie model, porównując z refkami. Widać że nie panujesz jeszcze nad bryłą, dlatego jak najwięcej praktyki a na pewno szybko opanujesz narzędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje teraz chyba powinny grac. Jutro pewnie postaram sie wejść bardziej w detal i czas na kobietę. Oczywiście krytyka nadal bardzo wskazana. Nie wiem czy lepiej wrzucać widok od przodu i z boku w perspektywie czy bez? Na razie daje w perspektywie.

Lucek - dzięki za cenne rady i jak masz jeszcze siłę to chętnie przyjmę dalszą pomoc.

20939354.jpg

78068540.jpg

52659933.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebazx6r cieszę się, że się podoba, może kiedyś uda się dokończyć bardziej szczegółowo

 

Kolejna główka ćwiczeniowa, tym razem chyba nikt znany, jutro pewnie dla odmiany coś innego.

ps. ostra krytyka i wskazówki mile widziane :)

rdMqF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rdmqfkopia.jpg

 

No to jedziemy;) .. . zaznaczyć istnienie mięśni''myślicielskich'' dorobić wiekrza poduszke tlszczową zlewajaca sie z zewnetrzna czescią łuków brwiowych ...poprawić kształt czaszki ..ucho mieści sie pomiędzy linia brwi i dolnym koncem nosa ...mięsień mostkowo obojczykowo sutkowy poprostu do obczajenia w atlasie anatomi;) ..zarysować skrzydełka nosowe .... .dolne powieki mają niewlasciwy kształt ...czoło jest płaskie jak ściana ..na czerwono zaznaczyłem ci gdzie powinno odbijac sie swiatło ... tak wiec czoło;) skrucić brode

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lee666 ekstra paintover dzieki wielkie, że ci sie chciało, bardzo pomogłeś! Starałem sie nanieść wszystkie zaznaczone poprawki ;)

 

Wrzucam ćwiczenia z wczoraj i dzisiaj, na pierwszy ogień poszła dłoń ale poddałem sie przy drugim palcu i wróciłem do główek

pS7oX.jpg70GRX.jpg

tZiRr.jpg

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz3ds z tą o której wspomniałeś poszło akurat szybko jak na moje standardy, poniżej 2h z tego co pamiętam :P Normalnie często schodzi mi dłużej bo dalej ciężko złapać dobrze proporcje i umiejscowienie mięśni

 

updejt - męczenie młodej kobiety

4XFIi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności