Skocz do zawartości

Czy androidy maza o elektrycznych muflonach_rysuneczek


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno, dawno temu kierowany ambicjami postanowilem namaziac duza scene z Muflonem podpietym pod jakas przedziwna dojarke, zaczelo sie od olowka i tuszu jednak cierpliwosci starczylo mi tylko na samego muflona i troche pierwszego planu. Przekopujac w weekend plytki z archiwami odkopalem go i postanowilem szybko dokonczyc, na kompie oczywiscie. Przyciemnilem calosc dodalem tlo, wydobylem zabki ( moze ktos pamieta koziolka z podobnym usmieszkiem ktorego kiedys pokazywalem:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi sie podoba to co jest za muflonem, fajnie tlo zrobiłeś.

Co do zwierzaka to akurat się na forum rejestrowałem i pamiętam doskonale, zgadzam sie z przedmówcą że przydałoby się troche wiecej "dojarki", a może i wytwórnia muflonich oscypków :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyc juz z tym raczej nie bede, chociaz moze jak mi sie kiedys przypomni i bede mial checi, tudziesz troche czasu bo ostatnio strasznie go malo niestety. Sam muflonik i dojarka ( naprawde lepiej sam nie wnikalem w to z czego mozna muflona doic, ale jego mina chyba mowi sama za siebie:)) sa chyba z 96 moze 97 roku dzis pewnie nie wpadl bym na tak chory pomysl:).

Z drugiej strony, gdyby dodac tych zwierzatek tam wiecej? cala farma takich uszczesliwianych stworzonek na olbrzymiej polaci? pomysle o tym, pomysl z oscypkami zdecydowanie przypadl mi do gustu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie tylko ta dojarka nie podoba, w zasadzie domyslam sie ze dojarka bo sam to powiedziales. Poza tym rysuneczek bardzo bardzo milutki :) Jak juz sie natomiast dowalic, to w szybkim tle mamy koziołka olbrzyma ;> Podejrzewa ze lezy na wzniesieniu bo w tle male sciezki/rzeczki czy cuś. natomiast to tak średnio widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośmielam się słowa krytyki wysunąć...

ogólnie jest fajnie...jednak widać niezdecydowanie...

czy ma to być żartobliwe? a może lepiej realistyczne? albo trochę karykatutalne... no to dobra... niech będzie takie właśnie...

no i trochę jest przez to nijakie... choć ładne

choć pomysł świetny to w ostatecznym wyrazie mało zabawnie narysowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris: Bo to zart byc nie mial, ale i nie realizm, raczej groteskowy klimat, czy na to jest jakas idea? jesli tak owa byla to zupelnie nie pamietam jaka, 'dojarka' wynika raczej tylko z tego ze kiedys mialem manie dodawania takich dziwnych mechanicznych elementow, tak sobie bylo wiec tego nie zmienialem. Hmm tak sobie przypominam co kiedys Basil Poledouris powiedzial o robieniu muzyki do komedii - najlepsza jest wtedy kiedy jest smiertelnie powazna. Podobnie jest z humorem w pierwszych filmach Coenow czy Fargo, jest gleboko skryty pod fasada absolutnie mrocznego nastroju, pamietasz scene z Fargo w ktorej koles mieli swojego kolege? troche przerazajace, szczegolnie gdy staje przed tym kolosem drobna policjantaka w ktoryms miesiacu ciazy a jednak przez noge wystajaca z rozdrabniarki nabiera czegos zabawnego. Chyba poprostu takie klimaty lubie.

Tiger, perspektywy powietrznej troche brakuje, ale bym nie przesadzal, jak rozjasnisz monitorek to bedzie lepiej przestrzen widac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam tlumacze, ot, mam sentyment do tej pracki inaczej bym jej powtornie nie tykal:)

Pracki robie tylko na potrzeby reklamowek niestety, na rzeczy wlasne czasu strasznie niewiele, a szkoda. Cosik niedlugo swierzego pokarze:)

A fotki:) z przykroscia musze stwierdzic ze wykorzystuje sprzet do raczej malo atrakcyjnych rzeczy - teksturek najczesciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne to:) ma swoj klimat koza z tym tlem wyglada jakby byla zmutowanym 10900 m olbrzymem :) bo jak dla mnie nie wyglada jakby lezala na wzniesieniu

 

spojrzalem jeszcze raz i zauwazylem pod nia kamyki jak pod zwykla koze wiec teraz niewiem juz jaki to ona ma rozmiar :) ok tyle moich spostrzezen ide na mecz :D biglebowsky... szacunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys tak zapodał jakiś filter albo coś tam (pewnie wiesz lepiej co) aby efekt starej fotografi uzyskać i gdzieś tam z lewej pod prawym muflonim rogiem niemieckiego górala postawił w tym śmiesznym stroju, w pozycji jodłującego w dodatku (czy jak to tam się zwie) to by była piękna pocztówka Schwarzwald 1926 ;-) to ja bym 5 dał spewnością (ale pewnie nie ma muflonów w niemczech hihihihhii) a na razie za podtekst erotyczny daje -4 :-) hihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta rurka to pepowina?

A ja myślałem że płetwa.

Rysuneczek ładny ma coś z mojego szalonego barana w avatarze(krzywyzgryz he he)

Mi się raczej kojarzy to z klimatem pierwszej części Gwiezdnych Wojen i Czarnego Kryształu jima Hensona więc zamiast górala wolałbym ujrzec tam w tle n.p. krawane jakiś tabor najemników czy coś w tym stylu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, Ciemny Krysztal to film mojego dziecinstwa, mocno spaczyl mi psychike:) chociaz jak niedawno ogladalem to znudzilem sie na smierc.

A nawet planuje maly update po waszych uwagach, pempowinodojarkocostam zmieni sie przypuszczalnie w kobze, muflon dostanie uszy i popracuje nad glebia, ale to jak bede mial odrobine luzu w robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności