Skocz do zawartości

Wiz: Mieszkanie M


Krs

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

przy okazji pracy nad projektem postanowiłem poćwiczyć trochę techniki walki i nauczyć się czegoś nowego w zakresie wizualizacji i postprodukcji.Jeśli macie jakieś porady to chętnie wezmę pod uwagę w przyszłości.

Pzdr

 

Hi res: mieszkaniemlogom.jpg

 

BTW.Jak postować żeby obrazek pojawiał się jako część postu?

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogólny klimat kolorystyczny, kadrowanie i aranżacja na plus. Wnętrze jest ciepłe, nienachalnie udekorowane i bardzo przyjazne.

 

Wszystko niestety psuje brak proporcji, dotyczący wszystkich elementów (blat i stół sa prawie takiej samej wysokości, lodówka zaczynająca się przy podłodze i kończąca na 140cm, gdzie zazwyczaj podział drzwi jest na wysokości blatu, typowy front dolnych szafek powinien mieć 72cm a piekarnik 60cm).

 

ponadto odbiór psują przepalenia na krzesłach, brak korekcji perspektywy do 2 zbiegów i ciemne wnętrza szafek górnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi i wskazówki.Cieszę się, że praca się podoba i na pewno następnym razem będę uważał na wymiary.Faktycznie zaniedbałem sprawdzenie niektórych proporcji.

Może pokuszę się o ponowny rendering i korektę w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca ma potencjał na przyszłość , ale nad proporcjami musisz popracować mi akurat rzucił się w oczy jeszcze taki mankament jak wielkości kontaktów standardowy kontakt to 7,5x7,5 . co do samego projektu jaki sens ma zastosowanie jednego rzędu płytek przy strefie roboczej ;), meble drugiego poziomu raczej wiesza się na 60 cm od blatu a u ciebie jeśli się za miarkę weźmie cegłę to wiszą one gdzieś 45cm nad blatami. Standardowe wymiary cegły to 25x6,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadowsexpe, tam są 2 rzędy płytek, czyli 60cm od zabudowy.Szafki wiszą na prawidłowej wysokości, bo to nie są proporcje cegły, tylko ceramiczne kafle przyklejane na ścianę.Niestety nie pamiętałem ich dokładnych wymiarów, ale raczej nie były wymiarów ceglanych.Stąd dosyć swobodne ilości.A że kontakt wpasowałem pomiędzy rzędy to inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba. House Bird niestety tylko w kolorze czarnym. Chyba, że ktoś go sobie sam przemaluje :-) No i nózki krzeseł są raczej nieprawidłowo zmapowane. Jeżeli są z drewna a na to wskazuje tekstura to jest duża szansa, że się połamią (strasznie cieniutkie). Ja przy swojej "objętości" raczej bym na nim nie usiadł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności