Skocz do zawartości

Oz The Great and Powerful - trailer


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

..ile razy można Ozać.... to tak jak by się przyznawać dla kasy, że się ma znowu pusto w głowie i nic nowego nie będzie... ale będzie za to bezpiecznie dla producenta....:)))

 

Musi być fajnie, żyć tak sobie, w świecie oderwanym od rzeczywistości :) Zazdroszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ikkiz - bo to nie Burton tylko Sam Raimi. i jakos nie napawa mnie to optymizmem, osobiscie nie lubie tego jak buduje historie, jak dla mnie naiwnie.

 

@Sunedge - uwielbiam ten argument :) mozna nim bezkarnie kogos obrazic bez zadnych konkretow, bo to przeciez "oczywista oczywistosc". Zgadzam sie tu z Dziadkiem, robienie remake'u wnosi cos najwyzej wizualnie, specjalnie nowatorskie - jak Incepcja czy Benjamin Button (przynajmniej dla mnie) - to to nie jest.

 

Salve!

 

P.S. Inna sprawa, ze to jest robione dla kasy i swoj cel spelni, moim zdaniem i dla takich rzeczy jest miejsce w spoleczenstwie, na cos trzeba wydac ciezko zarobione pieniadze, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się komuś spodoba, to da za to pieniądze, jak się nie będzie podobać, to teoretycznie powinno zarobić mniej. Abstrahując ot prywatnych kryteriów oceny moich, dziadka, czy kogokolwiek, kto może sobie wyobrażać, że ma lepszy gust niż pospólstwo, to sukces kasowy jest jednym z niewielu kryteriów oceny, który można obiektywnie wyrazić w liczbach.

Jest popyt, znajdzie się i podaż. Honi soit qui mal y pense

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mort - nie bylo moja intencja kogokolwiek obrazac. W/w ma swiat, w ktorym produkty stricte komercyjne są złe, ludzie którzy je tworzą, maja pusto w glowie, ludzie ktorzy je oglądają to idioci. To bardzo prosty (by nie rzec - prymitywny) konstrukt myslowy, ktory nijak ma sie do znacznie bardziej skomplikowanej rzeczywistosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności