Skocz do zawartości

Postać 3d: Człek :)


Loono

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Maly update. Poprawilem kregoslup, proporcje, ciutke kolana. Dodalem glowe. Jak widac w modelu brakuje tylko rak. Prosze o wszelkie komentarze, uwagi, krytyke - jednym slowem wszystko, co moze wplynac na poprawe tej pracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówi Maxim, wygląda jakby ją jakaś prasa hydruliczna dopadła ;) I jeszcze jedna uwaga: Nogi są strasznie nienaturalnie wysunięte do przodu, nie utrzymała by się w pionie w takiej pozycji :)

 

Edit: zapomniałem dodać że jeszcze nad łopatkami chyba trzeba troche popracować

 

Tak poza tym to widać postęp, keep working :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby tut Joanna D'arc?

 

Tak ,jest tam gdzieś wyżej napisane :)

 

Co do samego modelu to jest ok tylko wydaje mi się że ręce troszku za chude. W oczy się rzuca tył głowy, trochę za szpiczasty (jak u aliena hehe ;)

 

Zbroja jest w porzadku (poza materiałem), wstrzymał bym się z materiałami póki co i zajął się modelem :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna poprawka. Dalem materialy. Wpakowalem do niej szkielet i zmienilem poze, a ze jestem w tym zielony, to troche zrabalem sprawe i zostawilem kobietke w takiej pozie jak widac, przy okazji siatka sie troche zepsula, ale juz nic z tym nie zrobi. Na skore jeszcze zrobie textury (bo juz chyba wiem jak je poprawinie nalozyc:D). Otoczenie narazie jest prowizorka i pojdzie do wymiany, ale oswietlenie chce zrobic tego typu co jest w scenie. Żeby nie bylo, to pierwszy raz robie cos z materialami/texturami i swiatlem. Kolejne poprawki, jak wroce. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja TeŻ Robie Mojego Pierwszego CzŁowieczka I Terz Na Podstawie Tego Tutka Ale Ja Przerabiam Tego CzŁowieczka Na Faceta UmiĘŚnionego Narazie Ma SŁabe MiĘŚnie I Jest Troche "niedorozwiniĘty" Ale Jeszcze Sie Pobawie I Napewno Sie Uda A Co Do Twojej TwaŻy Tym Sposobem Co JĘ RobiŁeŚ Idzie Sie ZaklikaĆ Na ŚmierĆ Ja Tam Wole RobiĆ Z Box'u ( Powoli Go RozwijaĆ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kształt glowy jest be, szpiczasta i jakas taka zdeformowana- w okolicach ust tez jest be

posladki rowniez cos nie sa poprawne, za duza przerwa miedzy nimi :D

generalnie taki kreskowkowy klimat

 

oswietlenie wyglada bardzo sztucznie na moj gust

moze potestuj z roznym wygaszaniem (linear, quadratic, cubic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Flesz_gordon, popracuj nad głową (jak u kosmity ;-) , pośladkami i biodrami bo widać tam jakieś niezgodności (dokladnie nie powiem bo w tej pozie nie za wiele można zobaczyć)

 

Podaruj sobie narazie materiały i zajmij się dopieszczeniem modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności