Skocz do zawartości

Fitch


Fitch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zdecydowalem sie zalozyc owa teczke nie ukrywam w dwóch celach: 1. uargumentowana krytyka 2. tak zwany bicz motywacyjny... No dobra mniej oficjalnie jest jeszcze 3. punkt ;) poznac wasze środowisko:

robal1.jpg [/img]

western1d.jpg[/img]

Edytowane przez Fitch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

taaak, siema

 

1. nie wrzucaj prac w miniaturkach ułatwiaj życie obbiorcą, bo z natury są leniwi i klikać nie będą

2. polecam ci zaglądnąć do teczek aktywnych osób takich jak WojtekFus, Coyote, EthicallyChallenged

zazjnajomić sie z treścią i cwiczeniami, jeśli się wczytasz to znajdziesz ogrom porad i krytyki która pomoże ci ruszyć do przodu

 

bo pisać że należy:

malowac/ rysować z natury

używac mediów tradysyjnych, ołówek! najlepiej kup sobie szkicownik

przerabiać tutoriale -

te z forum oraz takie jakie uważasz za pomocne

 

too już nie ma siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Urbanboogie- hehehe kumbajn taa o to chodzilo o zwykly kombajn postawiony wlasnie tam:D

@Nilfheim- ze zdjec korzystam jedynie w celach pomocnych ale podmalowek staram sie nie robic zdjecie wykorzystalem w pracy z post apokaliptycznym zamkiem

@Miłosz3ds- do meega teczki to chcialbym kiedys dojsc :) no ale nie ma co tu marzyć tylko brac sie do roboty.

miniaturki.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatrzymaj się na chwile nad tymi "ćwiczeniami" i zastanów się jaki jest ich cel...

 

zamiast wypluwać kilka "ćwiczeń" zaplanuj sobie co chcesz osiągnąć/do czego dążysz w danej pracy

 

na przykład:

1.walor

więc przerabiasz ze zrozumieniem tutorial

http://www.max3d.pl/tutorial.php?id=98 przynajmniej ten

i próbujesz zastosować na prostej martwej, na studium zdjęcia

 

nie rzucaj się na tego typu scenki jak powyżej jedyne ćwiczenie jakie wykonujesz to pogłębianie swojej niewiedzy i powielanie błedów z niej wynikającej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki takashmen caly czas cwicze walor bo wiem ze to podstawa i teorie znam ale jeszcze zrozumienie na plaszczyznie praktycznej ale tez mam problem z kolorem barwa nasyceniem itd cwiczenia robie rozne mediami tradycyjnymi rowniez szukam szukam az znajde przelom i pójdę dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek nie maluj z głowy bez referencji

znajdź sobei kilka zdjęć dotyczących tematu i cały czas odnoś sie do nich

 

http://conceptart.org/forums/attachment.php?attachmentid=1444128&stc=1&d=1332094043

 

jak tu, możesz kopiować w ten sposób styl, kolor, oświeleni, teksture, kształt

najszybszą droga rozwoju jest kopiowanie czy to z natury czy to artystów, oczywiście nie możesz pozostać w sferze "skopoiwałem dokładnie znaczy że jestem tak dobry jak artysta którego skopiowałem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa z lassem i kolorem mnie nie przekonuje, za dużo tu abstrakcji, kształty nie tworzą ciekawej kompozycji a kolory nie są tak genialne, żeby to wrażenie nadrobić. Speedpaint w szarościach na dole jest według mnie dużo lepszy, tu już się tworzy ciekawa kompozycja, wciągająca przestrzeń, kontrastujące plany - no i sylwetki na pierwszym planie są dużo bardziej intrygujące (przez mocny kontrast i powtórzone, wydłużone sylwetki). Spróbowałabym pójść z tym dalej, może wyciągnąć z tego ilustrację? Zrobić ciekawą bryłę chmur, fakturę skał i trochę uporządkować te kreski na środku na pierwszym planie (woda?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba numerek 41 za prostote i całkiem przyjemna kolorystykę, a także numer 44 za bardzo fajne studium (zakładam że to kadr z filmu, lub coś w ten deseń) jeżeli jednak wymysł własny, to jeszcze bardziej mi sie podoba :) tylko wtedy ten pan w kompozycji jest nieco niepotrzebny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności