Skocz do zawartości

Zniżka 40% na Modo Luxology, 30 % na Nuke, Mari


Chasdiel

Rekomendowane odpowiedzi

I znów w mojej skrzynce pojawiła się informacja o przecenach, okazjach i tym podobnych:) Tym razem od Luxology i The Foundry, a dotyczy zakupów, Modo(-40%), Nuke(-30%), Mari(-30%).

 

 

Get 40% off modo until December 21st. That’s an Individual License of modo for just $717 or a Floating License for only $897.

 

Over 30% off NUKE and MARI!

 

That’s NUKE for just £2030 / $3380 / €2425 or MARI for only £800 / $1320 / €960!

 

 

http://www.luxology.com/store/special_offers/

 

Oferta wazna do 21 grudnia 2012.

 

Myślę, że oferta warta rozważenia, zwłaszcza, że w Polsce Modo kosztuje 3772zł NETTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Pionier: bo to temat po angielsku napisales, a w ogole co sie ktos ma domyslac o jaki miesiac miodowy chodzi ;)

 

Domyślnie

 

Zeby sie nie skonczylo jak w przypadku Mesiasha:) Masa ludzi sie rzucila, a po pierwszym odpaleniu poszedl w kat:)

 

dla Luxology to nic straconego :) Mesiash byl jednak o wiele tanszy trzeba przyznac, mozna bylo zrobic zakup na zasadzie "a co mi tam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wiekszości ludzi siedzących np. w Maxie szokiem będzie, że można sobie tak wygodnie i szybko modelować:) Fakt faktem, że nie ma opcji cofania każdego ruchu jak w maxie, ale coś za coś.

 

Poza tym Modo używa jednak wiecej ludzi raczej niż Messiah i jest do niego więcej tutoriali i poradników typu introduction to. Modo jakby nie patrzeć to bardzo fajne narzędzie o sporych możliwościach.

 

Przy okazji mam pytanie: czy kupując od producenta trzeba jeszcze płacic jakieś polskie vaty i inne złodziejskie wynalazki? Czy po prostu sie kupuje i wszystko działa jak należy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 rzeczy za które pokochasz modelować w modo.

 

nawet nie wiem jak można porównywać Maxa i Modo pod względem modelowania. To jakby stawiać na torze malucha i porszawkę. Nie ta liga po prostu. A cala reszta, ktora już działa w Modo przyzwoicie (bardzo solidny renderer, fajne i proste shadery) to taki dodatek luksusowy :)

aż się zastanawiam czy do domu nie kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Modo modeluje sie swietnie. Uzywalem Modo 202 zanim polazlem do studia uzywajacego tylko Maxa, dlatego tak kuszacy jest powrot dla mnie :) Jedyne co mnie powstrzymuje to to ze Maxa juz dobrze znam (zwlaszcza jego bledy :D ) a do Modo trzeba bedzie sie od nowa przyzwyczajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności