Jump to content

Zniżka 40% na Modo Luxology, 30 % na Nuke, Mari

Chasdiel

Recommended Posts

I znów w mojej skrzynce pojawiła się informacja o przecenach, okazjach i tym podobnych:) Tym razem od Luxology i The Foundry, a dotyczy zakupów, Modo(-40%), Nuke(-30%), Mari(-30%).

Get 40% off modo until December 21st. That’s an Individual License of modo for just $717 or a Floating License for only $897.

Over 30% off NUKE and MARI!

That’s NUKE for just £2030 / $3380 / €2425 or MARI for only £800 / $1320 / €960!

http://www.luxology.com/store/special_offers/

Oferta wazna do 21 grudnia 2012.

Myślę, że oferta warta rozważenia, zwłaszcza, że w Polsce Modo kosztuje 3772zł NETTO.

• Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Pionier: bo to temat po angielsku napisales, a w ogole co sie ktos ma domyslac o jaki miesiac miodowy chodzi ;)

Domyślnie

Zeby sie nie skonczylo jak w przypadku Mesiasha:) Masa ludzi sie rzucila, a po pierwszym odpaleniu poszedl w kat:)

dla Luxology to nic straconego :) Mesiash byl jednak o wiele tanszy trzeba przyznac, mozna bylo zrobic zakup na zasadzie "a co mi tam".

Dla wiekszości ludzi siedzących np. w Maxie szokiem będzie, że można sobie tak wygodnie i szybko modelować:) Fakt faktem, że nie ma opcji cofania każdego ruchu jak w maxie, ale coś za coś.

Poza tym Modo używa jednak wiecej ludzi raczej niż Messiah i jest do niego więcej tutoriali i poradników typu introduction to. Modo jakby nie patrzeć to bardzo fajne narzędzie o sporych możliwościach.

Przy okazji mam pytanie: czy kupując od producenta trzeba jeszcze płacic jakieś polskie vaty i inne złodziejskie wynalazki? Czy po prostu sie kupuje i wszystko działa jak należy?

10 rzeczy za które pokochasz modelować w modo.

nawet nie wiem jak można porównywać Maxa i Modo pod względem modelowania. To jakby stawiać na torze malucha i porszawkę. Nie ta liga po prostu. A cala reszta, ktora już działa w Modo przyzwoicie (bardzo solidny renderer, fajne i proste shadery) to taki dodatek luksusowy :)

aż się zastanawiam czy do domu nie kupić...

W Modo modeluje sie swietnie. Uzywalem Modo 202 zanim polazlem do studia uzywajacego tylko Maxa, dlatego tak kuszacy jest powrot dla mnie :) Jedyne co mnie powstrzymuje to to ze Maxa juz dobrze znam (zwlaszcza jego bledy :D ) a do Modo trzeba bedzie sie od nowa przyzwyczajac.