Jump to content

Dark Souls 2 - zwiastun


adek

Recommended Posts

  • Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Smok z trzecim okiem...super koncept! Wykonanie ładne, muzyka do przytulenia.

Szkoda, moim zdaniem, że w sumie nie wiadomo o co chodzi. Trailer bardziej dla fanów niż próba werbowania nowych. Z marketingowego punktu widzenia to może być trochę chybiony strzał.

Link to comment
Share on other sites

Jako ciekawostke dodam że muzykę do tego trailera napisał polak - Mikołaj Stroiński

 

cytat z newsa:

 

W jaki sposób kompozytor dostał to zlecenie? - Zgłosiło się do mnie studio Blur, które było odpowiedzialne za wykonanie zwiastuna. Byli pod wrażeniem moich poprzednich prac - wyjaśnia. Autor nie poznał jednak nikogo z From Software, zespołu tworzącego grę. - Moim bezpośrednim przełożonym było tylko studio Blur - mówi Stroiński.

 

Aby skomponować muzykę, Stroiński dostał szereg materiałów. - Otrzymałem animację w bardzo wczesnym stadium, z niewieloma szczegółami faktury i treści filmu. Oprócz tego wytyczne dotyczące muzyki - pierwsza część miała być mroczna i lekko straszna, a druga z silniejszą energią, trochę na bazie rocka alternatywnego. Oprócz początkowej animacji otrzymałem dużo screenshotow z gry, by mnie dodatkowo zainspirować - opisuje szczegółowo.

 

Czy Stroiński będzie również pracował nad muzyką w grze? - Zostałem wynajęty do trailera. Na razie. Zobaczymy, czy przyniesie to dodatkowe owoce - odpowiada niepewnie. Jednak na pytanie, czy zamierza podjąć się jeszcze kiedyś tworzenia utworów do zwiastunów ma już jasną odpowiedź. - Jasne, że tak - kończy.

 

koniec cytatu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy