Skocz do zawartości

wiz: Mieszkaniówka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ładne ale troche takie nierówne

budynki ładne fajnie poświecone, zieleń w większości dobrze wstawiona a ludzi to juz ci się nie chciało pewnie bardziej dopasowywać.

Tak uwaga bardzo ode mnie to słabo wygladają smochody które są ucięte w kadrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizki w klimacie deweloperskim ale podobają mi się . Ja ma tylko uwagę do drzew np. na pierwszym ujęciu - trochę mi przeszkadza że są identyczne, ta sama wysokość objętość ja bym je trochę zróżnicował, niewiele tak tylko symbolicznie pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział @e3A — developerska utopia :) Shadery bardzo ładne, tylko nie siedzi mi klimat, ale jestem świadom, że tak to ma wyglądać. Jakby się dało to wywalić samochody i ludzi i byłoby pięknie. Dziwna jest ta pani z pieskiem. Ma strasznie dużą głowę w porównaniu do reszty ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizki w klimacie deweloperskim ale podobają mi się .

Tak jak powiedział @e3A — developerska utopia :) Shadery bardzo ładne, tylko nie siedzi mi klimat, ale jestem świadom, że tak to ma wyglądać.

 

Dzięki. Co do klimatu, dokładnie tak - "tak to ma wyglądać" :)

 

postacie rzeczywiście są za wyraźne i za bardzo rzucają się w oczy, poza tym dla mnie bomba.

ładne ale troche takie nierówne

budynki ładne fajnie poświecone, zieleń w większości dobrze wstawiona a ludzi to juz ci się nie chciało pewnie bardziej dopasowywać.

Tak uwaga bardzo ode mnie to słabo wygladają smochody które są ucięte w kadrze.

 

Sam już nie wiem co się stało z tymi ludźmi i autkami. Chyba za dużo razy byli wymieniani i przestawiani... Ale dziękuję, że zwróciliście na to uwagę. Będzie można coś podciągnąć.

 

Dziękuję wszystkim za komentarze i konstruktywną krytykę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności