Skocz do zawartości

Postać 3d : Bald man


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mulholland - właśnie nad tym elementem siedziałem bardzo długo i cieszę się że wyszło ok. JAk się okazuje oczy to kluczowa rzecz w portrecie. :) dzięki !

 

mallow - dzięki. nie znam tej stronki co podałeś ale zerknę w wolnym czasie. :)

 

Araiel - dzięki za pomysł, już zgłosiłem właśnie. Jednak tam jest taka konkurencja, że raczej nie liczę, że moja pracka się dostanie. :D

Hatt3r - no niestety tego czasu jest coraz mniej i mniej... :( przy tym portrecie nieraz siedziałem do 4-5 w nocy bo w dzień szkoła, sporty, nauka... ale dzięki, fajnie że się podoba :)

staszek - do mnie nikt nie pisał. Po prostu wrzucałem dwa razy i po ok 2 dniach wyświetlało się info, że praca została odrzucona. Napisałem do jakiegoś moderatora (nie pamiętam nicka) i on mi coś mówił że jest cały panel ludzi którzy segreguje te prace itp itp.. Ale on sam nic za bardzo nie wie. Jeszcze raz potem spróbowałem wrzucić pod innym tytułem i z innym opisem to już od chyba tygodnia mam napis że 'oczekuje na akceptację do galerii...' no jak już tyle razy ją odrzucili to mobliby chociaż krótko napisać o co im chodzi :)

 

kakaku - racja ! też teraz to zauważyłem że to prawe oko jest trochę źle obrócone. dzięki ;)

 

bolitic - dzięki :)

 

Baggins - no nie spodziewałem się że sam Tomek Bagiński skomentuje :D Dzięki !

 

Zbychowaty - jasne, wrzucę setup shadera w przyszłym tygodniu, jak będę miał dostęp do swojego kompa.

 

peter_f - wow jaki komentarz, dzięki :D

 

mowo - dzięki za miłe słowa :)

 

Tamyl91 - w sumie nie pisali nawet nic, tylko odrzucili. nie mam pojęcia o co chodziło ale trudno :) są inne fora.

 

floo - wątpię w sumie bo przecież realistyczniejsze portety już tam wrzucali. A tło to na początku chciałem rzeczywiście fotke jakąś dać czy enviro ale wyglądalo kiczowato więc zdecydowałem się na proste tło.

Edytowane przez Quentin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Logarytm i bolitic.

 

Logarytm - nie mam pojęcia ile godzin by to było.. ale siedziałem nad tym niecałe 2 miesiące. Oczywiście z przerwami, czasem przez tydzień prawie nic nie ruszyłem. :)

 

 

Jeszcze taka alternatywna wersja z tłem

 

IlEL1xZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z tłem dużo lepsza - głowa jest osadzona w otoczeniu i widz nie zastanawia się skąd się bierze niebieskie światło. Tak na przyszłość radziłbym pamiętać, że praca często jest tak dobra jak jej najsłabszy element [a np. gładkość łysiny czy uszu odstaje od zdetalizowanej twarzy] - w ubraniu też przydałby się kieszenie czy jakieś naszywki, tak by postać zaczęła opowiadać swoją historię - ale już za samą techniczną stronę daję 5 gwiazdek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Artur tak dalej...cieszę się niezmiernie,ale ten dworzec to i tak macie mały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności