Skocz do zawartości

POJAZD 3D: VW Golf 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo przyzwoite rendery. ładne studio i świetne ujęcia ale popracowałbym nad kadrowaniem bo na każdym z obrazków jest ciasno (ucięte cienie też nie pomagają).

zgadzam się z tym trochę za ciasno. Jednakże ładna praca. Fajnie to wszystko wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemne i profesjonalne studio. Myślę że zbliżenia na lampy, które można znaleźć gdzie indziej też warto pokazać ;)

Na mniejszym formacie nie do odróżnienia od zdjęć z choćby z netcarshow, po powiększeniu niektóre detale zdradzają, że to polymodeling ale i tak jest świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra robota! super poradziles sobie z lakierem, flakes'y z carpainta czy moze pokusiles sie o jakies dodatkowe mapy dla speculara/refleksow?

 

Mam tylko jedno wieksze zastrzezenie, strasznie bija po oczach zapalone reflektory jak i ich materialy, w tylnej lampie w swietle cofania wyszla Ci dodatkowo szachownica.

 

ponizej male porownanie, pomeczylbym to jeszcz, bedzie o niebo lepiej :)

 

golflampy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem poczatkujaca osoba modelujaca auto 3D i jak dla mnie to wyglada super! Na dodatek bardzo lubię golfy i sam tez bym chciał swojego wymodelowac tak jak tobie sie udało. Gratuluje efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności