Skocz do zawartości

BMW 7 e38


Slim_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu modeluje takie oto BMW. Jak na razie mam prawie skończoną bazę. Jak to wygląda? Widzicie jakieś błędy czy można już zagęszczać? ;)

uDWIW76.jpg2X5xYDy.jpg2NyJAcy.jpgAKOEXcS.jpgLs47hgg.jpg06i1Cq6.jpg

Edytowane przez Slim_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajnie, ciekawy jestem jak bedzie wygladac skonczone :) A co do zgodnosci tyl wydaje sie ok ale przod bym zmienil a mianowicie: nadkole przednie za nisko sie konczy normalnie dochodzi do samego zalamania, przetloczenie na masce wydaje sie za wysokie i na dole nie jest ostre tylko plynne.

 

edit. i drazni mnie ta przerwa w plynnosci siatki na srodku auta:P wiem ze tam nic nie ma ale ja bym tam dodal linie dla swietego spokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze:)

Ciężkie to modelowanie samochodów:)

maciek.m Trochę poprawiłem to nadkole. Dodałem też loopa na środku co by nikomu nie wadziło:) Na masce miałem crease dlatego ta ostra linia.

..:: WIKTOR ::.. Miło słyszeć że się podoba. Uczę się od najlepszych:) Chyba nie odpuścisz z tym kombajnem;)

Myślicie że można już na takiej siatce wycinać większość elementów (reflektory, drzwi, etc) czy trzeba będzie jeszcze zagęszczać?

OKvzJog.jpg

HTgRDMc.jpg

8xL8jAX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej na nią patrzę tym bardziej mi się podoba ;P

Dzięki za wskazówki. Poprawiłem co nieco. Nie moge sobie tylko poradzić z tym przejściem nad reflektorem. Pokombinuję nad tym i zagęszczam ;P

CYrwPxi.jpg

Edytowane przez Slim_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fajniej, widać postęp. Wg. mnie za dużo światła wpada do wnętrza. Pokusiłbym się o więcej realizmu skoro jest to exterior - troszkę kurzu i brudu na opony. Materiał felg na tym ujęciu wydaje się zbyt matowy i nijaki. Jeśli chodzi o kadr to wzrok za bardzo koncentruje się na dachu, niż na całym aucie.

 

Pozdrawiam i czekam na więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na końcowych renderach chciałbyś przedstawić podobn, bądź takie samo ujęcie musisz poprawić logo 750i. Krawędzie są jak żyletka. Spójrz tutaj (co prawda model nowszy ale chodzi mi o krawędzie znaczka)

http://img.netcarshow.com/BMW-750Li_2013_1600x1200_wallpaper_5e.jpg

 

Ujęcie ciekawe, dobry DOF ale znów rzuca się w oczy brak tablicy:P Jeszcze mógłbym dodać, że "fleki" na lakierze chyba za bardzo się wyróżniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności