Skocz do zawartości

Projekt przedszkola


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie znam się na wizkach i nie wypowiadam się na temat projektu. Dla mnie pierwszy plan odstaje technicznie od drugiego. Galezie drzew maskrycznie zlewają się z trawa z przodu obrazka, co nie daje wogole glebi. Pagorki na trawniku tez niejasna i kontrowersyjna sprawa. Być może mialyby jakies uzasadnienie logiczne, gdyby na nich umieszczone były jakies atrakcjie dla dzieci a tak to tylko jakas fanaberia dla uzyskania ciekawego efektu.

Ogolnie na obrazek patrzy się z ciekawoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam projekt mi się podoba, przydałoby się w Polsce takie podejście do budynków przedszkoli. Te małe wzniesienia kojarzą mi się z Danią, gdzie właśnie często robi się coś w podobnym tonie na osiedlach. Jak na to pierwszy raz popatrzyłem, to od razu mi się skojarzyło właśnie z miejscem do zabawy dla dzieci, ale jednak brakuje jakiegoś dopowiedzenie po co to jest.

Projekt bardzo ładny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Dzięki za wszystkie komentarze.

Tak - projekt był wykonany na konkurs.

Prezentowane tutaj przedszkole nie jest moim projektem - ja wykonałem tylko wizualizację pod zalecenia klienta.

 

Co do pierwszego planu - to faktycznie krzaki zlewają się z trawą i nie wygląda to za dobrze. Na zabawę z lepszą trawą też nie było czasu. Co do górek - chciałem aby były bardzo czytelne i proste w formie - bez zbędnego "zaśmiecania" sceny postaciami czy huśtawkami umieszczonymi na nich. Ale oczywiście przyjmuję do wiadomości że nie wszystkim się muszą one podobać ;)

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności