Skocz do zawartości

Pojazd 3d: BMW 850 CSI


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi również się pdooba :) Model ładny nie krzywi się, materiałki okej. Najbardziej użekły mnie światła bardzo fajnie wyszły. Szkoda że tylko jedno ujęcie ze studia, bo bardzo ładnie się prezentuje ( w studio może tylko jakiś mini gradient albo rozświetlenie za autem bym dał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie dobrałeś lakier, i render studyjny taki że czapki z głów :) Ale, co mi najbardziej pasuje to że efekt na końcu wygląda zwyczajnie i niepretensjonalnie. Oglądając niektóre prace można odebrać coś w stylu "patrzcie jaki jestem super, robię grafę co wygląda jak fotografie, brawa proszę". A tu jest sobie taki wózek i poprostu zrywa beret od niechcenia. Nie lubię beemek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie dobrałeś lakier, i render studyjny taki że czapki z głów :) Ale, co mi najbardziej pasuje to że efekt na końcu wygląda zwyczajnie i niepretensjonalnie. Oglądając niektóre prace można odebrać coś w stylu "patrzcie jaki jestem super, robię grafę co wygląda jak fotografie, brawa proszę". A tu jest sobie taki wózek i poprostu zrywa beret od niechcenia. Nie lubię beemek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaack - na e36 coupe jest szansa, może nie w najbliższym czasie ale kiedyś na pewno :)

thecrev, maciek.m, vision3d - więcej ujęć studyjnych na ukończeniu :)

GrześDuro - Twoja postprodukcja OK ale chodziło mi o uzyskanie lakieru jak najbardziej zbliżonego do Calypso Red, z palety barw BMW, poniżej fotka 850-tki w takim właśnie kolorze

5700192503a55a13be08b.jpg

 

Poniżej kilka nowych renderów studyjnych

c2studiofinal.jpgc5studiofinal.jpgc4studiofinal.jpgc3studiofinal.jpg

Edytowane przez pablo_111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności