Skocz do zawartości

Autodesk 3ds max 2014 - wersja trial oraz App Store


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Autodesk przed kilkoma dniami poinformowała oficjalnie o dostępności nowej wersji programu 3ds max 2014 (wiem jednak, że osoby z subskrypcją już w okresie świątecznym mogły pobierać aktualizacje). Wraz tą informacją pojawiła się oficjalnie do pobrania wersja trial 3ds max oraz sklep z aplikacjami (dodatkami).

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2858

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Osobiście odradzam instalowanie 2014 przez co najmniej 9-12 miesięcy. Szczególnie jeżeli używacie 3ds Maxa do poważnej pracy. Sam zrobiłem ten błąd i pierwszy feature jaki mnie spotkał to Backburner odmówił współpracy ;)...

 

Podobnie było w 2013... Autodesk dopiero po około 9 miesiącach naprawił całkiem spory bug, który uniemożliwiał dodawanie sceny do Backburnera z poziomu maxscript...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas za zakładzie zainstalowliśmy testowo na 2 kompach i backburner działa, - w wersji 2013 były z nim problemy, potwierdzam. No nic, zobaczymy co bedzie dalej, jak na razie sprawdzalismy wydajność w viewportach i jest tak sobie czyt. szału nie ma (najlepiej jak model sie nie rusza, nie ma skina ani point cache - wtedy wszystko śmiga ;)

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności