Jump to content

Teczka 2D: Yndza


Yndza
 Share

Recommended Posts

no no. bardzo przyzwoity początek ;3. nie mogę się doczekać by zobaczyć jak się rozwiniesz. co do krytyki. na ten moment jedyne co mi się rzuca w oczy to walor. miejscami jest zbyt dużo czerni moim zdaniem i gdzieniegdzie nie widać formy. poza tym bardzo spoko i oby tak dalej

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie!

Podrzucam kolejna prace choć nie skończona. Nie jestem z niej do końca zadowolony i będę jeszcze poprawiał niektóre momenty.

Liczę na wasze cenne uwagi.

 

Pozdrawiam

 

stworex.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

O, całkiem ciekawe rzeczy robisz a feedback masz niemal żaden, szkoda. Od strony technicznej bardzo mi się kojarzą twoje obrazki z ilustracjami okładkowymi fantastyki z lat 90. Taki oldschool.

 

Fajny jest design tych statków, takie larwiątka.

Ale całościowo to jeszcze nie do końca się wszystko klei. Skała trochę niedopieszczona dużo przypadku w jej światłocieniu, mało faktycznego wyobrażenia jaką ma bryłę. Ambient na niej nie był by tak równomierny, inny od strony nieba, inny od strony ziemi bo mniej światła nieba by tam wpadało. Cienista strona jest chyba generalnie za jasna. Po za niebieskim ambientem mógłby się odbijać cieplejszy kolor od piasku i plaży.

Planeta czy księżyc na niebie jest bardzo sztuczny, musiał by mieć góry wysokie i kaniony głębokie na setki kilometrów żeby tak wyglądać.

Brzmi jak bym cię totalnie zjechał ale mi się ten oldschoolowy charakter nawet podoba.

Link to comment
Share on other sites

mallow: A witam Chopie! :) Ja również nie wiedziałem ze Ciebie tu można spotkać. Dzięki wielkie, jak znajdę więcej czasu to postaram się wrzucić więcej.

 

biglebowsky: Dzieki. Oldschool raczej nie zamierzony, pewnie z podświadomości wychodzą lata dzieciństwa. ;)

Nie poczułem się zjechany, w końcu właśnie po to się zapisałem do tego zacnego grona. Maluje z pamięci wiec jeszcze nie wszystko ogarniam a propo oświetlenia itp. Co prawda myślałem wcześniej o tych zagadnieniach o których piszesz ale sobie odpuściłem. Mam niestety złą tendencje do wylizywania prac i w tym przypadku dałem się uwieść trochę niedopieszczonej surowości tej pracy. Dziękuje za cenne rady jeszcze posiedzę nad ta ilustracja bo ta planeta faktycznie jest wulgarna. :)

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

fajne masz dizajny, wehikułów szczególnie. co do wykończenia to nie moje klimaty zupełnie więc sie szerzej nie wypowiem, ale niektóre na poziomie na pewno. tylko przy tych bardziej przestrzennych pracach brakuje waloru i głębi.

 

a i w kilku obrazkach (np ostatnim) udało ci się uchwycić coś z klimatu starych okładek/posterów sci-fi, brawo! pozdr rr r

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy