Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus.

Chciałbym przedstawić Wam wizualizację, którą nie dawno zrobiłem dla zaprzyjaźnionego biura architektonicznego ONE2 Architekci.

Jaki koń jest, każdy widzi: dom jednorodzinny w lekko górskim nastroju. Byłbym bardzo wdzięczny za opinie na temat tego renderingu!

 

Pozdrawiam!

 

uj01tagi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajny klimat ;) Dwie rzeczy moim zdaniem do poprawienia:

- pierwsza: pies i "ludź" na trawie, faktycznie coś ze skalą jest nie halo (jakby pies za duży?) i ogólnie jakoś tak mało się wtapiają w ten obrazek.

- druga: światło w środku domu, według mnie jest za żółte, zmień je na trochę bardziej białe (ale nie całkiem!)

 

Ogólnie super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światełko mi odpowiada. Przy zachodzie jest w porządku. Rośliny na pierwszym planie elegancko wyszły ale to jest plus ich wysokości. Nad obciętą trawą i zagospodarowaniem działki trzeba trochę bardziej się napracować. Trochę przyzwyczaiłem się do drzew ze zdjęć i z chęcią wymieniłbym tą brzozę po lewej bo liście trochę sztucznością zalatują. Psa też bym się pozbył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nie pasuje inna rzecz w konstrukcji tego domu ... a mianowicie brak okien na dole.. przez to domek wygląda jak przerobiony magazyn na obiekt mieszkalny...bo te prostokątne okienko to skromnie wygląda nooo ale to tylko takie moje czepianie się .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności