Skocz do zawartości

Scena 3D: Moje cztery sciany


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nielot007: wiem, mialem fotki zrobic ale ciagle bateryjek nie mam, kolory sa oryginalne, no moze ta szyba jest troszku ciemniejsza a drewno bardziej zywe, ale caly czas pracuje

kome: tylko po to zeby obie rzeczy pokazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodalem wykladzine (ona jest taka ciemna w rzeczywistosci, o ile nie ciemniejsza), poprawione kilka bugow (kome dzieki za chrom), mam problem bo pojawia sie taki okragly cien na scianie po lewej i nie wiem czemu bo direct light zajmuje cale okno, czy ktos wie czemu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nudow siatke wrzucam, bo kombinuje jak zrobic material kanapy

 

widocznie nie zajmuje calego okna, albo jest za blisko niego. a pozatym w miescie jak mieszkasz to slonce raczej nigdzie pod takim komtem juz nie wrzuci do Ciebie promieni ;)

 

 

najgorsze jest to ze na przeciwko mojego okna jest ogromny zolty blok, ktory inaczej odbija slonce, pozatym direct jest pod bardzo duzym katem wiec nie wiem czemu tak dziwnie ten cien wychodzi, moze okno okragle zrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biurka nie widziales wiec nie mozesz okreslic mojego syfu w pokoju (faktycznie zapuscilem)

 

a ten plakat na lodowce to przypadkiem, ja sie dopiero co przestawilem z latin-disco house na acid,tribal,electro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za zainteresowanie :D robie dalej bo troszku rzeczy sie nauczylem

 

Za mocne masz swiatlo w oknie, dodaj wiecej odbic i pobaw sie z color mapping.

masz jakis namiar do tutka, albo chociaz jakies przykladowe skriny z ustawieniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ja dopiero teraz to zobaczyłem...przeciez ja też pokój robie...i mogłem sie powzorować na twoich doświadczeniach...ojojoj....fajnie fajnie...tearz to ja tu bede codziennie wchodził 24/24 dziennie na tą normalnie wyjebka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurt_hectic: spokojnie, to jest wip, a narazie bawie sie w meble

Salay: az tak czestych updatow nie ma

 

dodalem stolik z ikea pod szafa, karnisz ktorego nie widac ale jest i polke (nad komoda) na ktorej stoi telewizor i wideło, nie pytajcie jak sie trzyma i dlaczego to mi jeszcze na glowe nie spadlo bo sam nie wiem, jest zawieszona na 2 konsolach wbudowanych w sciane z srubami na wylot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności