Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Taki sobie CKM ;]


Muhaho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moze wina oswietlenia, ale wszystkie kanty jakos bija po oczach. Widac ze wszystko jest idealnie proste, jakby dopiero z fabryki nieuzywane, nawet deski maja rowne krawedzie. chyba ze w scenie przy jakims tam swietle nie bedzie tego widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oswietlenie to tylko kilka "lampek" ustawionych tu i uwdzie tak by sceny nie spowijaly egipskie ciemnosci, z tad maja niewiele wspolnego z ostateczna wesrja sceny i moze dlatego wyglada to tak a nie inaczej.

Co do kantow skrzyni to wydaja sie takie idealne bo faktycznie takie sa ;] i to oczywiscie zminie, pozatym efekt "nowizny" poteguje pewnie wyostrzenie jpg'a ;)

Pozdrawia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muhaho heh jesli final bedzie rownie elegancki jak ta glowa ktora widzialem na jednym ofrum no to juz gratulacje :) . Jak do tej pory wszystko wyglada pieknie . Swietnie wyglada pudlo z amunicja . tak trzymaj !!

 

Predator, jaka prace masz na mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstora trojnogu napewno nie bedzie taka sama jak t. karabinu, wygladalo by to zbyt monotonnie, pomijajac fakt, ze te trojnogi malowane sa na oliwkowy kolor, tak by latwiej zlewaly sie z podlozem. W gre fchodzi ewentualnie kolor czarny lub oliwka ale znacznie ciemniejsza niz ta obecnie... i tak chyba zrobie meen ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re-we-la-cyj-ny model. spawy i wszystko, cud, miód ;)

 

Skrzynia teraz wygląda bardzo dobrze, może faktycznie te napisy... ;) ( tak dla zasady się przyczepię )

 

Widzę, że prace nad sceną już trwają, ja jednak widział bym tą maszynkę na witrynie sklepowej w eleganckiej kamienicy między naprzykład książkami... tak nieco przewrotnie ;) ...żart.

 

Jak dla mnie świetnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziekiz a komentarze.

 

Roball - sluszna uwaga, pospiech to wrog dla "modelarzy" ;]

Gacu666 - Znaczy sje, dobrze ten schron, czy przecjwinie? ;] Szkoda, ze nie gralem w Falauta ;]

 

Marcel - calkiem niezly koncept, pomysle o tym, narazie jednak praca ma byc malo przewrotna i bardzo wymowna ;] Duuuuzo broni ;] (nie no bez przesady;])

 

Hunter - no niestety, pomysl zmienilem kiedy scena z okkopami poszla sie bujac ;]

i wpadlem na cos takiego, ale moze zaczne pracowac nad tym puzniej i napewno umiescze go w bardziej bitewnym krajobrazie ;]

 

Tym czasem po malu dodaje teksturki. Narazie niby wlasciwa teksture posiadatylko sciana z lampa i drzwi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze dobrze, że bunkier ;), jakby mi sie nie podobało to bym nie komentował hehehe. Tylko podpadłeś tą nieznajomością Fallouta ;) (żart).

 

Ja bym to widział tak, ze w środku bunkru są okopani jacys partyzanci (z ckmami), a drzwi są otwarte (zalewając pokój mdłym światłem) i przed drzwiami stoi wróg (1 czy 2), no i pytanie. Co sie teraz stanie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności