Skocz do zawartości

Scena 3D: zamek


Adamos

Rekomendowane odpowiedzi

A więc w końcu się zdecydowałem na pokazanie jednej z pośród moich prac na tym forum. Chętni usłysze wasze opinie na temat tej pracy, może jakieś rady co zrobić by było jeszcze lepiej. Pozdrawiam. Po więcej odsyłam na www.3d.pl galrie. A już w krótce pracka pt. Whou let the dog ... Praca w toku.!!!

 

187-1b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Grafiką 3d zajmuje się od dłuższego czasu. Moje prace są wykonane przy pomocy 3ds Max i Paint shop pro. Moją ulubioną techniką jest modelowanie Low poly.
widziałem już ;) z tych tutaj to przypadł mi do gustu stary wózek i wieżyczka zamku.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

Moderatorzy nie wszyscy tacy straszni;)

Ciekawe prace - zamek zdecydowanie sie wyroznia, szkoda tylko ze uciales mu wiezyczke! Ten "klaun" tez bardzo ladny, od razu mi sie przypominaja piekne coverki Wilkinsona dla Marillion - taki sentyment:)

Natomiast w jajku i adidasie kadr jest bardzo nieprzemyslany - po prostu zbyt centralnie!

Autek nie lubie (wada wrodzona)..., Zegarek calkiem OK ale mogloby byc ostrzej na tarczy, Wejscie do klatki - no tu znowu kadr troche niezbyt szczesliwy (moze pionowo i pokazac drzwi?) ale klimacik taki bezstresowy;)

Calkiem dobre prace - witamy na forum!

 

Pozdro

Marek

 

P.S.

Podpisy prac sa bardzo nieprzemyslane - popracuj nad wielkoscia i typografia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ostrzeżene co do ilości prac i za ciekawe pomysły, które pomogą mi poprawić mój warsztat. Co do obrazka House Entrance to muszę was zmartić zle tak jest na prawdę, te drzwi zostały naprawdę zamurowane jakieś 20 lat temu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w twoich pracach wszystko jest PRAWIE super, zamek bardzo fajny jednak wielkosc fal na wodzie wskazuje na to ze zamek jest wielkosci domku z kart, sam zamek natomisat uwazam ze jest bardzo ladny, bardzo ladne oswietlenie, wszystko poza woda naprawde ladne, jeszcze bym zmienil tlo...

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności