Skocz do zawartości

WallPath


blukazs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem się podzielić moim ostatnim projektem. Zacząłem go jako zadanie semestralne na akademii.

Dziękuję profesorowi za liczne dobre rady i nakierowania w tym najbardziej utrwaliły mi się :

"Po co to robisz? Przecież to nie jest ani grafika, ani lustracja komercyjna, jest po prostu takie nijakie, niczyje..."

"To jest taki - kicz sci-fi w stylu Bagińskiego, nie idź tą drogą"

i moja osobista wiśienka: " Ja nie wiem co ja przed chwilą powiedziałem, idę na fajkę". :)

 

Nie będę się rozpisywać na temat techniczny/fabularny. Fabuła jeśli taka istnieje to tylko pretekst, w zasadzie jest to taki test.

Cieszę się że udało mi się to zamknąć jakoś... Ogarnąłem w końcu magię "passów", zabrakło tylko ręcznego mazania po szescianach aby płynniej połączyć symulację 3d z grafiką 2d...

 

Link do projektu na behance:

 

http://www.behance.net/gallery/WallPath/9194555

 

[ATTACH=CONFIG]91138[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie rozumiem przekazu - sześciany 3D, albo sprite'y lecą obok podmalówki ?

Wygląda to trochę jak długi test particli i kamery ruszającej się względem oteksturowanych cegłą ścian.

Oglądałem dwa razy i za pierwszym miałem wrażenie, że w kamerze mostek rusza się inaczej niż reszta sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ta animacja jest pusta - bez przekazu i to jest taki długi test, z tym że nie particli tylko rigid bodies robionych za pomocą bulleta - przez dynamice pod maye. ^.^ Particle mogą kolidować tylko kształtem kuli, więc na szescianach się to słabo sprawdza. To takie wrażenie, mostek jest długi i zaczyna sie blisko kamery, kończy tam gdzie podmalówka i sześciany.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję profesorowi za liczne dobre rady i nakierowania w tym najbardziej utrwaliły mi się :

"Po co to robisz? Przecież to nie jest ani grafika, ani lustracja komercyjna, jest po prostu takie nijakie, niczyje..."

"To jest taki - kicz sci-fi w stylu Bagińskiego, nie idź tą drogą"

To już o Bagginsie na ASP uczą? Chyba, że jednak chodziło o Beksińskiego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności