Skocz do zawartości

Postać 3d: Kobieta


Vorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Postanowiłem wkońcu zabrać się za modelowanie organiczne :) i modeluje sobie taką oto panią, nie wiem jeszcze czy użyje modelu do jakiejś konkretnej sceny bo nie mam pomysłu, robie to w ramach "treningu" modelarskiego :)

 

Wszelkie uwagi i propozycje mile widziane :)

 

próbny render:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"Zad" -.- . Popatrz na siatke , tam masz "zad". Jako jedynyny narazie zagladnolem tam :). Co do modelu podoba mi sie :) Dorobic raczki , stopki , glowke i normalnie FAJNIE :).

 

EDIT: LoL Przynajmniej przed chwila tylko ja :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cialko - kolana ma zrosniete, brzuch nie tyle wklesly co powinien byc widocznie odcinajacy sie od tlowia i popraw ramiona bo wyglada jakby miala skrzywienie kosci przedramienia heh

 

glowka- przedewszystkim zbyt ostry nos i za dluga odleglosc miedzy oczetami a usteczkami ... przez to twarz staje sie bardziej smukla i kosci policzkowe powoduja ze wyglada jak meska dziwka :D

 

 

wez ksiazke z anatomii i nie bedzie takich kiksow

poz i czekam na rece hehe sie powyzywam ;)

 

ps wlasnie zauwazylem ... z cycuszkami tez cos zrob bo wygladaja jakby byly zrosniete tam gdzie nie powinny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam update żeby sprawdzić czy idę w dobrym kierunku

 

Little_ninja, dzięki za rady, narazie pracuje nad główką, jak skończę to porawię ciało i zabiore sie za dłonie i stopy :)

 

M@ti, najpierw muszę trochę wyrównać i uporządkować tą siatkę, potem będę zagęszczał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede nic mowil o ciele bo jest dosc fajne , ale oczywiscie glowa ... Pod nosem ma rownie asfaltowa , wyciagnij to razem z ustami do przodu a schowaj troche brudke , twarz kobieca musi miec ladne usta a tych twoich to niechcial bym pocalowac za Chiny , nos wyciagnij bo zrobiles jej operacja splaszczania :) nos podczas rozchodzenia sie w czolo jest zbyt pokazany , pamietaj ze twarz musi byc cosc gladka jedyne co w glowei im sie dosc podoba to oczka wyszly Ci nawet dobrze :)

 

Popracuj nad siatka bo wtym tkwi twoj problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glowa przydalo by sie troszke szerszy maly zadarty nose usta bardziej wypukle troszke bardziej zaznaczona broda zwieksz luk brwiowy i troszke go obniz chyba bardziej uwydatnione kosci policzkowe choc z tej strony slabo widac i daj siatke glowy

a i masz tu jeszcze tutka prosciutki i mozna sie siatce przyjzec http://67.15.36.49/ffa/tutorials/max/joanofarc/head1.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biore pod uwagę wszytskie Wasze komentarze i dzięki wielkei za krytykę, pracuję nad głową i jak coś wyjdzie ciekawego to zamieszcze

 

rowr - znam tego tutka :) ale chciałem modelować bez tutoriali, może to i błąd ale myślę że w ten sposób też można się wiele nauczyć ( bo popełnia się więcej błędów ;)

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mały update.

 

Poprawiłem nieco główkę i dorobiłem ucho, trochę przesadziłem jeśli chodzi o liczbę poly uszu dlatego nie bijcie mnie za łączenie z głową ;) (w sumie miałem to poprawiać ale jeżeli na renderku nic nie widać to zostawiłem)

 

Wszelkie sugestie i krytyka jak zwykle mile widziane, ja tymczasem zabieram się dłonie i stopy :)

 

aha i obiecuje że następny model będzie miał lepszą siatkę :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z uchem to troche pojechales co do glowy jak chcesz kobiete zrob mniej szpiczasty nos no bo taki troszke jak u orla usta zrob bardziej uwydatnione (niech spiewa bo we mnie jest sex :) chyba ze to babcia klozetowa to co innego :) )szczeke bardziej wysun i ja troszke bardziej zaznacz tylko nie rob szerokiej bo tranzwestyta bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności