Skocz do zawartości

Pojazd 3D:Nissan gtr wald


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wstawiam projekcik który dłubałem jakiś czas temu. Nie wstawiałem go do WIP bo obawiałem się że podzieli los gallardo. Chociaż po części tak też się stało. Z braku czasu projekt nie został wykonany tak jak zamierzałem, czyli z wersji WALD został tylko zderzak przedni. Nie został skończony również silnik. Wyrenderowałem to co miałem na potrzeby projektu. Mam nadzieję ze się spodoba.

Pozdrawiam serdecznie.

 

8poe.jpg

 

tvyr.jpg

 

wpuv.jpg

 

fc2m.jpg

 

uh4b.jpg

 

kvuv.jpg

 

7n1t.jpg

Edytowane przez Ernest Koska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najbardziej mi się podoba pierwszy render ! Super Ci to wyszło ! Interiory samochodów to wszystko na jedno kopyto ale pięknie wykonane.

Bardzo mi się podoba modeling spod maski , pokazałbyś siatkę tego co pod maską ? Byłbym bardzo dźwięczny :)

 

Zasłużony front , gratki.

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się bardzo podoba , wnętrze i silnik bardzo fajnie wyglądają :) też chętnie zobaczył bym siateczki :)

 

Ciekawi mnie też jak zabrać się za modelowanie takiego wnętrza ? :) masz może jakiś patent na to ? :) bo mnie to zawsze zastanawiało :)

Edytowane przez Jaack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny model i materialy. Renderki tez bardzo wporzo. Bardzo mi sie podobaja wnetrza, troche gryzie ta ziarnistosc na siedzeniach (nie wiem czy to skora czy cos skoropodobne) ale ujecie dzwigni zmiany biegow pro:D. Pierwszy render tez bardzo fajny, ale mysle ze brakuje. U ciebie wyglada to jak za jakas mgla, brak troche kontrastu. Sam nie jestem fanem robienie postu przez innych na nie swoich pracach, ale twoj render az sie prosi od PS-a, wiec wrzucam taka szybka 5-minutowke. Jak masz cos przeciwko, daj zna - usune.

 

8qzgVOB.jpg?1

 

PS. Takie pytanko jeszcze... opona modelowana czy disp? Bo taka ilosc poly w jakiej ty sie zmiescilem z wnetrzem ja mialem na glowej karoserii i 4 modelowanymi oponami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności