Skocz do zawartości

Wiz: Biurowiec, łazienka, pokój


MicInc

Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]91364[/ATTACH]

 

Witam,

 

Zaglądam tutaj dość często, tylko nigdy nie mogłem się przemóc, by pokazać coś swojego. Patrzyłem na prace innych, potem na swoje i... przechodziło mi :) W końcu stwierdziłem, że to nie wygląda u mnie już tak tragicznie. No i oto jestem - ja i mój pierwszy post :)

 

 

 

Pierwsze, co mam do pokazania, to biurowiec w Oliwie, na którego miejscu zresztą stoi już budynek banku. Projekt na razie w fazie koncepcyjnej. Przez następne pół roku może ulec kilku mniejszym lub większym zmianom.

Co do samych wizek: szału nie ma. Zarówno jeśli chodzi o tekstury, jak i o modele. Ale mój 6gb-ramowy PC raczej nie lubi dużych scen...

Drzewka i trawa sciągnięte, tylko nie bardzo już pamiętam skąd...

 

Soft: 3ds max, vray, ps

 

 

 

94wr.jpg

 

btvf.jpg

 

 

mvyt.jpg

 

czh4.jpg

 

zh45.jpg

 

 

 

 

 

 

Druga rzecz: salon i małe próby "jak by to wyglądało, gdyby...". Jabłka z model+model.

 

 

u9c8.jpg

 

9zx0.jpg

 

ic1f.jpg

 

bb9p.jpg

 

 

 

 

 

Trzecie: łazienka. Konkursowa. Część użytych modeli jest od producentów armatury (bateria wannowa, uchwyt na papier, na mydło i szczoteczki, wieszaki; wanna i wc przemodelowane), a część ze strony model+model (szczoteczki, kontakty, mydło w kostce, papier toaletowy).

Roślinka niestety jakościowo odstaje. A drewienko powinno być zaolejowane :)

 

fpls.jpg

 

j0eq.jpg

 

u2lz.jpg

 

kz89.jpg

 

bjqn.jpg

 

4qac.jpg

 

nacu.jpg

 

 

To by było na tyle.

Pozdrawiam!

Edytowane przez MicInc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hej,

moim zdaniem wnętrza prezentują się najsłabiej co nie znaczy że są wykonane źle - dory poziom wizek, ale mogłoby byclepiej :) Biały kibelek jest niczego sobie.

Na exteriorach się nie znam ale wyglądają dobrze w moim odczuciu, ładnie, komercyjnie. Tylko na pierwszym shocie bym crop'nął troche trawy bo kompozycja nie pasuje :) Ale ja się nie znam ;)

Cheers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Lepiej zawsze może być, w końcu dążymy do fotorealizmu :)

 

Kibelek... no nie wiem. Model co prawda lekko poprawiony, ale szczerze mówiąc trzeba by go zrobić od początku. Modele od Villeroy & Boch (przynajmniej te, z którymi ja miałem do czynienia) mają to do siebie, że są całe w trójkątach. Wygląda to tak jakby je potraktowali jakimś skanerem 3d. Sytuacja z modelami Hansgrohe zresztą identyczna. Bateria umywalkowa i umywalka musiały być robione od zera.

 

Co do exteriora i kompozycji - faktycznie coś tej trawy za dużo. Render był robiony dość dawno, więc nie pamiętam już czym się kierowałem w ten sposób ustawiając kamerę :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo to taki specjalny trick z noisem miał być :) Niektóre materiały może i lekko szumiły, ale w głównej mierze to moja sprawka. Natomiast w salonie szumy pod sufitem to już kwestia ustawień rendera. IR map było na medium, a LC koło 1k.

 

 

Hej!

 

Bym napisal zupelnie odwrotnie - interiory b. dobre co niektore, szczegolnie rendery lazienki. Przynejmniej mi przypadly do gustu. Ah trzeba wrocic do renderowania ;)

 

Dzięki. Dokładnie tak samo bym pomyślał. Na wnętrzach mogę jeszcze w miarę zaszaleć ze szczegółami, a w exteriorach, jak wcześniej pisałem, 6gb ramu dość mocno komplikuje życie. Co najwyżej mogę zaszaleć, ale w photoshopie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podoba pokój, klimat łazienki również. Co do exteriorów wydają się jak już ktoś wspomniał trochę puste, poza tym materiał nawierzchni i trawy sztucznie wygląda. Dodatkowo rzucają się w oczy modele ludków, jakoś moim zdaniem odstają przy założeniu, że render ma odzwierciedlać fotke ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności