Skocz do zawartości

Wiz: Domy do katalogu


grubas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jakiś czas temu przygotowywałem zestaw wizualizacji domów do katalogu.

Poniżej przedstawiam kilka z nich. Będę wdzięczny za wszelkie opinie.

 

Projekty domów - Pracownia A R c a d

3ds max/vray/ps

 

Pozdrawiam!

 

 

ufw6.jpg

 

6z5l.jpg

 

chrs.jpg

 

gxva.jpg

 

ieb0.jpg

 

wqts.jpg

 

6mh2.jpg

Edytowane przez grubas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Miło się ogląda. Jedynie drewno przy basenie wydaje mi się, że trochę za bardzo odbija, albo gloss za duży. No i może trawa na drugim trochę słabiej wygląda, szczególnie w porównaniu do tej na pierwszej wizce, gdzie wygląda świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin88, dzięki za miłe słowo.

 

MicInc, faktycznie coś z tym drewnem nie tak. Trawkę odpuściłem na kilku ujęciach i teraz żałuję : )

Dzięki za komentarz.

 

skalpel3d, oczywiście, że używam gotowców. Zazwyczaj staram się poprawić materiały na nich, ale najwyraźniej nie wyszło mi tym razem. Natomiast wszystkie lampy sam modelowałem.

 

piko84, nieszczęsna trawka. nieszczęsne lenistwo : )

Jeżeli chodzi o chronologię, pierwsza wizka robiona była gdzieś 'w środku', a najgorsza, moim zdaniem, ta z basenem - 'na końcu'.

Czyli raczej się cofam : )

 

Dziękuję serdecznie za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnacik, jak tylko strona katalogu będzie gotowa to podlinkuję w pierwszym poście.

 

marcin88, na stanowisku, na kt. zajmowałem się tymi scenami stało - i5-2500 CPU @ 3.30GHz/12GB RAM.

O ile pamiętam, rendering trwał za każdym razem ok. 5-10h. Przy dłuższym boku ~4000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizki bardzo ładne. Mój faworyt właśnie z basenem - duzo fajnego sie tam dzieje.

Pytania mam dwa. 1. Kaustyka w basenie renderowana? Czy moze juz w postpro robiona? (Bardzo zacnie wyszła)

2. Czym świecisz? Vraysun/sky? Czy może Hdrki? U Ciebie fajnie to światło gra. Jest brylasto ;)

Zostawiam 5 . Szacun że ogarniasz tak bardzo 2d i robisz świetne grafiki a przy tym jeszcze z 3d mocno stoisz ;) Pozazdrościć

Pozdrawiam, Karkosik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności