Jump to content

Houdini 13 teaser


legomir
 Share

Recommended Posts

Jako, że mamy piątek 13stego ktoś postanowił się popisać i dać teaser do Houdiniego 13, news marny, bo nic nowego się nie dowiadujemy oprócz tego, ze więcej dowiemy 31 października :P Chyba, że ktoś potrafi coś tego wywnioskować, a może zna jakieś zatajone informacje no tak półoficjalnie? ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Hudy jest super ale ten filmik jest totalnie biedny. Pewnie proceduralnie robili tam każdą cegiełkę ale wizualnie wyszło jak praca zrobiona przez dzieciaka który od pół roku przerabia tutoriale do blendera.

 

Na złą rzecz patrzysz. Particle w DOPach, to się liczy.

Link to comment
Share on other sites

Czego jak czego, ale Houdiniego nie kupują przypadkowi ludzi, a żeby wiedzieć czy warto wystarczy zobaczyć listę zmian z wersji 12.0 i 12.5 pewnie będzie i teraz nie gorzej.

 

Nie mam pojęcia co to są particle w DOPach.

 

W Houdinim masz wszystko podzielone na typy operatorów/sieci SOP/DOP/COP/SCHOP/POP i tak dalej particle na DOPach(Dymacics operators) daje Ci nieco bardziej wygodną prace z particlami i dynamiką, do czego dostajesz dodatkowo wielowątkowość i być może za darmo będziesz mógł praktycznie dostać kilka ciekawych att.

Link to comment
Share on other sites

Delikatnie mówiąc nienawidzę tej kampanii, podobnie jak poprzednich, kiedy próbowano mnie zainteresować tzw. sztuką powstałą w Houdinim. Wszystkie te rzeczy są po prostu bez gustu, co wynika z prostego faktu, że robią je stażyści.

 

Inna sprawa, że to nie są filmy adresowane do menadżerów, ale właśnie do adeptów grafiki 3d. To o nich bije się SESI. Może to tłumaczy poziom tej produkcji*

 

 

skk.

 

 

* - "tak jak w Blenderze, tylko odpłatnie!" :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy