Skocz do zawartości

Obiekt3D: Krokodyl


LukaszD

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Trochę wyżywałem się na zeskanowanym jakiś czas temu krokodylu ;)

Poniżej efekt - w zasadzie jestem pewien, że poniosło mnie z post produkcją ale zawsze jak jest za mało grzebania w PS to wydaje mi się, że nic nie zrobiłem ;)

 

Soft - 3DS Max, Zbrush

Render - Mental Ray

Post - Photoshop

 

4V0ElrL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na prawdę fajny :)

 

Jedyne czego mi brakuje to trochę ciekawszego kadru (pustka za krokodylem trochę "bije po oczach") i wilgoci na skórze. Chyba, że to naturalne, że krokodyl stoi w bezruchu, bo np. czeka na ofiarę ? Nie znam się na krokodylach :P

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kadrem racja ale sam nie mam pomysłu co tam dodać ;)

Jeżeli chodzi o wilgoć na skórze - testowałem wszelkie możliwe kombinacji reflecta i glossiness, materiał jest prawie jak lustro a krokodyl i tak wydawał się być suchy jak pieprz zamiast oślizgły i w końcu się poddałem ;) Jak ktoś ma jakiś patent na robienie mokrej, gadziej skóry to będę wdzięczny za podpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dodać jakiś kamień, albo leżącą kłodę która zamknie kompozycje ;) Dałabym troszkę więcej marginesu po prawej stronie, bo troszkę jest zamknięty. Ostatnio na zajęciach z anatomii zwierząt mieliśmy aligatory, co prawda ty masz krokodyla, ale myślę że zachowują się podobnie :) Nasze modele potrafiły zamarznąć bez ruchu i ogrzewać się pod lampą. Skóra im nie lśni aż tak bardzo dlatego myślę że nie musisz niczego dodawać. Piękny jest, jakbyś nie powiedział to bym pomyślała że to zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

Piekny Croc ;) Strasznie hipnotyzujące oko ma.

Kadr faktycznie można by poprawić. I tak jak mówi Double Di xD można by dodać coś tam za krokodylem z prawej.

Do tego mógłbyś dodać jakieś fale odchodzące od krokodyla, ripple załatwi sprawe ;) Wtedy miód.

Lekka desaturacja i wsio.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wow ostatnio walczyłem z sztuczną skórą krokodyla...

Teraz widzę u Ciebie całe stworzenie, wygląda świetnie.

Rzeczy które mi się nie podobają to kadr – wygląda jak wycięta klatka z animacji – mało dynamiczne ujęcie, chodź dobrze prezentuje Twoją prace włożoną w modele krokodyla - "heh nie przeczytałem opisu" cofam co napisałem ;).

 

Zgadzam się z moim przedmówcą skalpel3d – z tą wodą to nie do końca...

 

pozdrawiam i życzę dobrej zabawy w 3d...

Marcin

Edytowane przez MPająk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności