Skocz do zawartości

Lunapark


Zernat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm tylko się nie obraź ale na ten obrazek nie da się długo patrzeć przesadziłeś z ta mgiełką ;)IMO co do światła volumetrycznego to jakoś nie pasuje do tej sceny w niej i tak się dużo dzieje i trudno się skupić na czymś konkretnym :)

 

Co wy z tym obrażaniem się xD Już patrzę i poprawiam.

 

Lawka i balon przejmuja prym w skupianiu uwagi...

 

Ale to dobrze, czy może źle ? A może tak tylko stwierdzasz fakt ? Ten wielokropek jest doprawdy zagadkowy xD

 

Wersja z lekko słabszą mgłą:

 

iRiCMK8.jpg

 

I wersja z dużo słabszą mgłą (wsparłem się Szopowym Auto-Tonem):

 

f39lfgV.jpg

 

Wydaje mi się, że ta pierwsza jest lepsza. Pozbyłem siętrochę mgły, faktycznie jak teraz na to spojrzałem to była taka mleczna powłoka na tym wszystkim, osłabiłem ją. Ale starałem się przy tym zostawić taki efekt lekkiej porannej mgiełki. Co o tym myślicie ?

 

@Edit: Chociaż w tej drugiej wersji, pierwszy plan jest jakoś tak ładniej wyeksponowany ... już nie wiem co o tym myśleć :/

 

@Edit2: Po dłuższym namyśle, chyba wersja druga jest lepsza. Co uważacie ?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zernat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ta wersja troszkę odmglona czyli 1 wygląda ładniej, jeszcze bym się troszkę pobawił balansem kolorów, ale ogólnie nie koniecznie kieruj się naszymi gustami bo każdy ma trochę inny ja zasadniczo lubię ciepłe kolory i ta praca już mi się właśnie podoba z tego powodu ze je zastosowałeś ale komuś innemu może to nie leżeć sam musisz zdecydować czy ci się podoba efekt końcowy i czy jesteś z niego zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby masz rację, ale ja też nie wyrobiłem sobie jeszcze do końca tego "spojrzenia" na to wszystko.

 

W takim razie, pobawię się jakoś tak pomiędzy tymi dwoma wersjami i na dniach wrzucę gotową prackę wraz z wersją w wyżeszej rozdziałce do galerii finished ^^

 

Chciałbym wszystkim którzy wypowiadali się w tym wątku bardzo podziękować za wszelkie rady, jeszcze raz bardzo dziękuję za rady, za krytykę i za całą pomoc :)))

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności