Skocz do zawartości

V-Ray - filmowy showreel 2013


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bardzo mnie cieszy ze vray jest coraz czesciej uznawany w swiecie hollywoodzkich efektow, moze kiedys uda mi sie do takiej firmy trafic gdzie bede pracowal przy duzych filmach nie zmieniajac swojego workflow i ulubionych programow :)

 

ja bym nie chciał osobiście pracować w największych studiach. Tam jesteś jak komputer. Siadasz robisz robisz robisz 15 minut przerwy i dalej robisz robisz. Jakbyś składał iphona w fabryce. to nie to co kiedyś. chociaż ostatnio pojawiło się więcej makiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to wygladało na red tails

 

Swoją drogą red tails.. jest filmem który Gorge Lucas chciał zrobić od dziecka, Star Wars, było stworzone a żeby zdobyć kasę na ten film. W jednym z wywiadów albo materiałów dodatkowych to jest już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i było więcej teraz dość dynamicznie się to zmienia, wiesz jeśli Renderman ma być teraz "artist friendly" i "physical" jak np. Vray czy taka Corona to wszystko może się mocno zmieniać z roku na rok.

 

Nie mówiąc o tym, że nikt nie mówi o nowych rzeczach w Mental Ray(nowe proceduralne materiały, GI na GPU, irricadiance particles + fg z unified sampling(im więcej diffuse bounces tym szybszy render :D ), nowy język pisania shaderów). Czekam też na jakieś konkretne informacje na temat RedShifta, FurryBall zaczyna coś ze sobą robić, a tu nagle jeszcze takie RememberMe gra, której silnik renderuje mniej więcej fizycznie i masz podział na warstwy jak w normalnym rendererze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności