Skocz do zawartości

Rzeźba :Głowa Ogra(nowe hot fotosy)


smart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No fajniutki, fajniutki, trochę sie zmieniło od kiedy go pierwszy raz pokazałeś na forum :) Jedyne co się teraz rzuca w oczka to że główka trochę bardziej przypomina wamipra nie ogra (głównie wystające kości i cieka skóra) ale tak wogóle to jest git, fajne kolorki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolege po fachu :P główka bardzo ładnie się prezentuje, sam wiem ile trzeba w to włożyć pracy więc tymbardziej doceniam dzieło :) nie znam się dobrze na całej anatomi i nie będę oceniał poprawności modelu.

Dlatego powiem tylko, że charakterna ta buźka.

 

Przyczepiłbym się jednak do malowania które jest niezbyt specjalne, momentami odwalone rzekłbym (oczy, usta, wychodzenie "za linie"). Powiedz mi: na ile te zdjęcia oddają rzeczywiste kolory ? Czy retusz w shop`ku obejmował dopasowanie ich do oryginału ?

 

Mimo tego co powiedziałem jest na prawdę super, pracuj dalej, bo wiemy ile to przynosi satysfakcji. Pomijając malowanie - mi się bardzo podoba :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru-rzeczywiste kolory i światło jest takie jak na detalu,nie wypalałem tej figurki.Odczekałem i gdy sama wyschła do kolorowania użyłem akwareli(nie za specjalnie się nimi maluje po glinie:/)pod koniec nałożyłem dwie warstwy unigruntu jako konserwacja i na tym malowałem znowu akwarelą ze znikomą ilością wody.

 

P.S.:mogłem bardziej się przyłożyć do retuszu w photoshopie i ciekawiej Ogra zaprezentować,ale nie ma co płakać nad rozlaną farbą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności