Skocz do zawartości

Ostatni człowiek na ziemi - według mnie...heh


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

RK - to mialo byc jak zarys pod kolor ... ale rezygnuje z tego tak czy siak

hrypa - mobius charakteryzuje sie tym ze wlasnie prawie wogole nie ma takiego cieniowanie hehe ... lapa rzeczywiscie za duza, ale ten rys wywalam mam inny kadr w glowie od poczatku wlasciwie ale zabraklo jaj ;P

aaa i pamietaj talent to 5% i sory ale za dlugo tego nie dlubalem :)

 

oki czas na szkic(jak sie komp poszedl bujac na 2 dni to nagle znalazl sie czas) do ilustracji 2 (szit ze pierwsza poszla do kosza heh), jak pomaluje tego kolosa i da rade stawiam sobie 5 browcow ;D

poz

 

miasto2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu zrezygnowałes z poprzedniej koncepcji? (jak juz tłumaczyłes to wybacz ale sie nie dogrzebałem). jak dla mnie było 100x ciekawiej, przynajmniej graficznie bo w rzeczywistosci to jakos nie wygladał na "ostatniego"...za bardzo zadowolona mine miał jak na człowieka który własnie rozpier....reszte swiata : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie przeszkadza faktura w czarnym cieniu w rogu- jest mechaniczna i chwilowo kiepsko siedzi. Reszta trochę w klimacie filmów z technicoloru albo starych reklam coca coli- ładny, stary, amerykański klimat. Fallout ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wymiekaj ninja; jeszcze kupa czasu na pomyslunek i trening; nie musisz przeciez od razu korzystac z szerokiej palety barw; zwlaszcza, ze temat sluzy zawezonej gamie ... ja bym sie jeszcze nie rezygnowal z koloru, daj spokoj z monochromem.

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te szkice odbiegaja od klimatu wersji olowkowej. Moze na razie sprobuj calosc zrobic w czarnobieli a pozniej pokolorowac w podobny sposob jak na zalaczniku. (DruG kiedys dal link do tego tutka, ale nie moge znalezc adresu wiec daje screen). Ew juz teraz uzyj tej metody i znajdz odpowiednie kolory lokalne. A najlepiej nie sluchaj porad i zrob co Ci serce podpowiada ;) Sama sepia to jednak zubozenie pracy. A tak poza tym chyba zapomnialem napisac, ze bardzo mi sie wszystko tu podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander - nakieruj go na odpowiedni kolor ;) Ninja - no to wiesz, ze jak nie wygrasz to dostaniesz kopa z naprawdę sporego size ;)

PS. kolor na obrazku prawy-dół idzie w dobrym kierunku :) Tj. taki mangowy, ale może być nieźle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa moze pomysl fajny ale zatracilem cos co chcialem uchwycic od poczatku to znaczy pewna nostalgie, wspomnienie .... zdjecie moze i wysuwa sie na pierwszy plan i stwarza istote sama w sobie ale jest tu symbolem czegos co minelo, czegos odleglego juz zapomnianego...chcialbym to zdjatko umiescic na stosie innych zdjec ... dopiero po wpatrzeniu sie w zdjecie dostrzegamy ostatniego czlowieka ....byc moze ....co jest ciekawszym zabiegiem jak sadze

 

ps moze i widac nawiazania techniczne i kolorystyczne do poprzedniej bitwy ale coz jakos tak wyszlo..lubie styl retro ;)

 

tu jeszcze umieszcze etapy pracy podczas tuszowania podklad olowek ... na wierzchu kalka - przepraszam za kipskawe zdjatka no ale sa

 

etapy.jpg

 

a tu wersja ostatnia

 

zdjecie.jpg

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinuj, kombinuj ... sam się pchasz w szufladkę; jeśli jury nie bedzie miało w pamięci pracy sprzed roku to może znowu zaskoczyć, tym razem jednak oczko wyżej.

 

//tak czy inaczej wygląda very nice (poza tym białym tłem)

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

może też się wtracę... zawsze Ci sie pod koniec wtracam ;)

co do zaszufladkowania to bym sie nie bal, przeciwnie...

...a co do "pomysłu" na kadr wg mnie oczywiscie:

1. najbardziej ciekawie (jesli chodzi o klimat) wygląda fotka z 91 postu - chodzi mi o rys po lewej a dokladniej te bliki od lampy blyskowej co sie tam przypadkiem znalazly (eh ten niezawodny samsung;))

2.pomysl z celownikiem - sugestywny, czytelny, ale zle mi kadruje obrazek - jakby najwazniesza czesc to ten gotny lewy prostokąd, poproboj inne wersje - masz na pewno duzo wolnego czasu to experymentuj ;)

3.pomysl ostatni ze zdjeciem - tez ciekawy, ale dlaczego fotka z tym obrzezem z lat 20 tych poprzedniego wieku? sądząc po budynkach i takich tam to wyglad miasta blizszego nam jesli nie jakiejs wizji przyszlosci, no i dlaczego sepia? - jesli juz to wg mnie dac cos na ksztalt wyblaklych kolorow np jak na starych kolorowych zdjeciach na papierze ORWO czy jakos tak, moze w tonacji jkaiesc ? niebieskiej zoltawej? - chodzi mi o to zeby zdjecie bylo zniszczone, i wygladalo na stare, ale nie ze z pocz. XX w, ale ze zrobione w "naszych" czasach i widziane po np 100 latach (heh zagalopowalem sie)... moze kolorki na zdjeciu bylyby zle z powodu jakichsreakcji chem. po styku zdjecia z wys. temp .?? jkaies wybrzuszenia pomarszczenie?

 

hehe ok tyle blubrow starego marycha ;)

 

aaa, cokolwiek nie zrobisz, nie dawaj tego swojego loga w dolnym prawym narozniku hehe

 

pozdrawiam, miki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

72.jpg

to ostateczna wersja

i wiekciejsza http://members.lycos.co.uk/littleninja/71.jpg

 

na reszte nie starczylo czasu co do zdjecia i pytania kto zdjecie oglada czy kto to je zrobil....ech chlopaki kto powiedzial ze wszystko ma byc jak na tacy ...troszke wyobrazni wolnej interpretacyji ;P ...moze to tylko jedyna pozostalosc po bytnosci czlowieka...ostatnia fota destrukcja i samozaglada to tylko jedna z wielu interpretacyji ...

alcor ...dzx stary

cmx ... ano ja troszke uczytelnilem, bo slusznosc panie miales ;P

boba ...co do loga to wystudzilem jak sie najmocniej dalo ;)

 

pozdrowka i zyczona wszystkim tego co najlepsze w bitwie i na swieta buziaki dla wszystkich pod choine :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności