Skocz do zawartości

"Krótka historia kaligrafii" - niby infografika


Plastique

Rekomendowane odpowiedzi

Welkom ewrybody!

Ostatnio na zaliczenie przedmiotu przyszło mi zrobić animowaną infografikę. Jak zwykle pomyślałem, że to nudne i postanowiłem że zamiast lektora sobie zarapuję (a co?!). Jako, że nie miałem z rapem wcześniej zbyt wiele wspólnego, wyszło trochę dziwnie. Tyle o muzyce. Wiem, że dla niektórych tutaj i tak będzie ona nie do przełknięcia ;)

 

W założeniach, sama treść miała nieść jakiś walor edukacyjny a jednocześnie operować współczesnymi środkami wyrazu. Animacja w AFX, rysunki w Illustratorze i poskładane w Premierze. Sekwencje na początku i na końcu powstały dosłownie w trzy dni, więc wizualnie są troszkę kulawe :3

 

[video=youtube;80AIyc8Vx-Q]

 

Lista płac na końcu w lesie. Warto oglądać w 1080.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eleganckie!!! Ale w 2:09 wkradł się błąd - o ile dobrze pamiętam z lekcji typografii to nie ma czegoś takiego jak "Tesktura" tylko "Tekstura" :)

 

Zgadza się, to ewidentny babol i niestety nie jedyny... krótki deadline zrobił swoje. Na szczęście wyartykułowałem to przynajmniej poprawnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa, bardziej spodziewałbym się pręgierza :D

 

@telthona pierwszy plan zakładał, że dojadę tak do współczesności. Ale gdzieś po drodze, kiedy okazało się że nagranie całego utworu to nie trzy popołudnia ( serio tak myślałem :3 ) okazało się, że muszę ostro ciąć. Dużo fajnych rzeczy wywaliłem - mam tu a myśli ciekawe kroje pism. Trochę mi szkoda ale za to też zbytnio nie przynudzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności