Jump to content

Również nowa strona Digital Imaginary Studios


adrian_dis
 Share

Recommended Posts

bardzo mało profesjonalnie to wygląda... co do samego logo, to myślę, że skrót ma o wiele większy potencjał... możnaby to ciekawiej zaprojektować.

 

Jeśli chodzi o stronę... to dość słabo wygląda to wycięcie na środku i tło za tym... samo tło robi wrażenie, ale nie tworzy spójnej całości wraz ze stroną. Jest tło.. i na to coś nałożone. Wyraźne odcięcie psuje cały klimat, który zapewnia zdjęcie.

 

Całość raczej sprawia wrażenie jakby była własnością jakiegoś młodego grafika hobbisty... niż profesjonalnego studia...

Link to comment
Share on other sites

no masz racje. Twoje uwagi na pewno trafne, ja bym zaczął krytykować jakby np. litery były za małe albo kontrast męczył stare oczy czy coś mrugało. Tymczasem 'old dude approval seal' ;)

Link to comment
Share on other sites

:)

 

mi się podoba, że witryna buduje swoim wizerunkiem jakąś atmosferę. Napiszę, więc nieco o aspektach, które moim zdaniem, ją psują.

 

Proporcje pomiędzy akronimem (DIS) a pełną nazwą firmy są trochę nietrafione. Spróbowałbym kompozycji poziomej: z lewej DIS a z prawej nazwa w trzech linijkach łącznej wysokości litery S.

Dzięki temu zmniejszy się przestrzeń na górze - logo będzie mogło być nieco mniejsze a dodatkowo zmniejszy się przestrzeń pomiędzy logo a menu. (ja zdecydowałem się na takim manewr na mojej stronie www.braverya.pl )

 

Z oddzieleniem sekcji logicznych w menu jest problem - efektem tego jest wybijający się samodzielny HOME. A może warto zrezygnować z home i dodać linka na logo przenoszącego na stronę główną...?

 

Trochę niefortunnie wybraliście rodzinę czcionek - wygląda bardzo podobnie do standardowych (np. do ariala). Wybierzcie może jakąś inną, bardziej stylową. Z mojej strony mogę polecić Montserrat. Nie ma polskich znaków ale widać, że Wam nie są potrzebne. Uwierzcie - czcionka zmieni odbiór atmosfery całkowicie.

 

W portfolio na liście prac proponuję zrezygnować z całych borderów a zostawić tylko border-bottom, oraz wywalić border pomiędzy grafiką a nazwą realizacji. Tak samo bordery w konkretnej realizacji. Może szczegół ale.. dobra, czepiam się ;)

 

W stopce nie macie komunikatu o ciasteczkach a analytics się używa co :P

Edited by polon
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy