Skocz do zawartości

rysunki na stronke kabaretowa


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

taka mila mala pani z bylego kabaretu "potem" zaproponowala mi juz jakis czas temu zebym zrobil rysunki na strone kabaretowa ale ciezko sie do tego zbieram i musze sie zmobilizowac (a bitwa czeka heh)

generlnie pomysl jest prosty, slup informacyjny a za nim beda sie wylaniac postacie

to pierwsza z nich w szkicu

poz

 

pig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

eeech ninja, jak patrzę na twoje rysunki to mi ręce opadają i odechciewa mi się ćwiczyć rysowania/malowania i reszty tych bzdetów; wiem, że talent to tylko 5%, ale skąd ty paskudo bierzesz te wszystkie pomysły?

 

jegomość z cygarem b. sympatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szeryf - twoj konec bliski hehe

peter - ty tez pretendujesz na 2 miejsce na czarnej liscie ;)

leander - kabaret potem swietnym kabaretem byl :/ niestety ... teraz resztki sa w "hrabi"

dzudzu - siedzac nad warta, popijajac n-tego tymbarka i patrzac w scieki to jest historia tej postaci :)

arnet - jep tak zrobie

mch -nie podlizuj sie ;D

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nindzia, a zwróć uwagę, że ja tylko o technice wspomniałem... bo rys jest tragiczny oczywiście, tylko się wykonaniem ratuje. wygląda jakby był ołówkiem rysowany, po prostu żenada.

 

teraz dobrze? tak, lubię skrajności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz chodź, pomaluj mi rys... na czarno i na czerwono! nindzia, nie koloruj i tak nie zrobisz tego, bo jesteś leniem. ciebie powinno sie zamknąć w piwnicy, przywiązać do krzesła, dać kartkę i zestaw ołówków derwenta i biczem łajać za brak szkiców. talent to 5%, reszta to niewolnictwo.

 

mam lepsze kredki niż ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szeryf-wlasciwie to chyba chodzi o strone zbiorcza z odsylaczami do wszystkich kabaretow...a tusz bedzie obowiazkowo i co do pierwszego tez mi sie najbardziej podoba, to warta ma taki wplyw heh

peter - co ja mam powiedziec, jak nie czujesz to cokolwiek powiem nie bedzie mialo wplywu zebys zmienil zdanie ;/

 

moj koncepcik jeszcze nie zaakceptowany ale ja tak to sobie widzialem

 

kon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter ty kpiarzu jeden-teraz to rysowalem... warty jeszcze sie w piwnicy nie dorobilem heh a poza tym na tymbarkach jade moze to ich wina ;)

mch-co do pisma to nie wiem kto puscil ci najwiekszy kit pod sloncem ze jak ktos rysuje to i pismo ma ladne i kolko umie idealne narysowac od lapy...ech moje pismo moje...hmm a z tym lubieniem to musisz ustalic jedna wersje ;D

 

poz

 

aaa bylbym zapomnial updejcik nastepna postac tranzwestyta czy babcia jak kto chce

 

trans.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salvator w moich watkach mozna mowic o wszystkim co na jezyk przyjdzie ;], pociagne pociagne heh

misiekhc - ano dziwnie bo to sam koncept jeszcze nie bylo scalania ;](co do pierwszego kolesia to chyba go poki co nie przeskocze)...lowcy b -heh(wszystko rysuje kompletnie z glowy - jedyna referka jaka mam to zlepek fotek w mojej glowie - wiec kto wie ;))

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka moja mala rada. postacie daj wieksze bo szkoda fajnych rysunkow. sam slup ogloszeniowy mozesz narysowac ale teksty moze juz zostaw textowe. ktos zrobi do tego maly cms i tresc strony bedzie miala twoje ladne tlo. no chyba ze zalozenie jest tak archaiczne ze front page masz piekny a dalej przechodzisz do chlamu robionego przez pania jole w wordzie.

dawalam ci na privie linka do strony z fajnymi dirty fontami, poogladaj sobie portfolio tego kolesia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh szeryf te fonty na rysunku byly tylko dla mnie zebym mial tyle pol ile potrzeba, to jest wersja szkicowa i tez nie mialem zamiaru tego wpisywac recznie ale jakbym musial to wierz mi postaralbym sie bardziej ;)

 

co do samych rysunkow tak sobie mysle ze mozna byloby je wykorzystac na stronie wlasciwej tzn na wejsciowce ten slup z tymi babolami wystajacymi a po otwarciu np niusow ten chloptas w powiekszeniu

dzx za sensowna wypowiedz ...w koncu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonaly material na www bedzie jak dla mnie! Takie ilustracje tylko brac garsciami :) Tez bym to widzial na slupie a potem na podstronach kazda postac w powiekszeniu. Tylko trzeba bedzie stylistyke obmyslic, wrzucam moje szybkie proby wektorowe, moze sie czyms zainspirujesz, lub bedziesz wiedzial w ktorym kierunku nie isc.

 

little-ninja2.jpg

 

 

ninja2.jpg

 

ninja1.jpg

 

fontem z serduszkami sie nie inspiruj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe super leander ...ale to za slodkie chyba ci wyszlo ;)

jakby co wykorzystam cie moze w tandemie damy rade ...poki co stylistyka ma byc na B&W ... tak czy siak wnosisz powiew swierzosci do mojego watku dzx

dzudzu - jesli mowisz o mnie to aktualnie nie smierdze groszem i jak tak dalej po/ujdzie zdechne w rynsztoku a ekipe bezdomnych juz znam ;D

mkaszpir - hehe rzeczywiscie

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności