Skocz do zawartości

"File open failed" problem


majeranek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam niemały problem, od dłuższego czasu, kiedy mam trochę wolnego, robię wizualizację sypialni na której ćwiczę kolejny etapy (modelowanie, świecenie, materiały itd.). Pracowałem nad projektem w czwartek, po czym wyłączyłem go nie zapisując, dzisiaj próbuję odpalić plik i wyskakuje error... "File open failed". Co dziwniejsze, miałem drugi plik z ustawieniami pod Coronę i ten też się wysypał! Mimo tego, że nie włączałem go od miesiąca.

 

Autobacków nie mam, w pt pracowałem nad czymś innym. Opcja z Merge nie działa.

 

Jest jeszcze jakaś szansa to odzyskać? Kupę czasu zmarudziłem nad tą sceną i głupio byłoby to tak stracić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ahhh to przepraszam. zastanawiam się nad tym plikiem do ustawień corony... Jak go nie ruszałeś miesiąc i nie działa to widzę 2 opcje. Max sie zjeb.. albo co gorsze i miliony razy mniej prawdopodobne- dysk. Przeinstaluj maxa, a jak nie pomoże to poproś kogoś o próbę otwarcia tych plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego placisz za ten niezawodny program 4000$.... Ja juz tyle razy sie na tym przejechalem ze kazdy projekt zachowuje 2,3 razy dziennie w osobnym pliku.

Jeszcze co moze pomoc, ale bardzo watpliwe, to otworzenie go w innej wersji maxa, np 2013 zamiast 2012...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał w pierwszym poście: "Autobacków nie mam, w pt pracowałem nad czymś innym"

 

- - - Połączono posty - - -

 

I dlatego placisz za ten niezawodny program 4000$.... Ja juz tyle razy sie na tym przejechalem ze kazdy projekt zachowuje 2,3 razy dziennie w osobnym pliku.

Jeszcze co moze pomoc, ale bardzo watpliwe, to otworzenie go w innej wersji maxa, np 2013 zamiast 2012...

 

4000 owszem... ale euro, a nie dolców i netto, a nie brutto.

Edytowane przez Adder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zakładać nowy temat ale szkoda robić spam, mam ten sam problem. Dodatkowo podczas pracy wyskoczył błąd, gdy chciałem zapisać w rożnych lokalizacjach "file is corrupt, itd...." Mimo tego plik zapisało w żądnych miejscach ale nie moge go otworzyć. Nie wiem jaka zasada kieruje autobackami, pierwszy 20:13, następne '32 i '37...

20 letni program za 20k, quad chamfer, brak słów.

 

 

E: Zaczalem od ostatniego zapisu, gdy porusze timesliderem max pada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności