Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, postanowiłem stworzyć realistyczną postać Czonga Li

(głównego złodzieja z filmu "Bloodsport")

Jak koncepty uźywam screenshot-y z filmu i zdjęcia z Bolo Jengiem które potrafiłem znaleźć przez google-a.

Z góry dziękuję za wszelkie komenty, krytykę i rady.

 

 

1422475_10200718327038837_3038275235485103306_n.jpg

132972_10200718327118839_5826487477260257499_o.jpg

Edytowane przez Konstantin Kireev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć, widzę ,że dość mały ruch w twoim temacie. Wybrałeś fajną charakterystyczną postać. Do końca nie wiem, w jaki wiek postaci się wstrzeliłeś, ale widać dość spore różnice.

Chyba też trochę rozjechały się proporcje:

 

http://www.idrawdigital.com/wp-content/uploads/2009/01/prop_male.gif

 

Moje odczucie ogólnie jest takie byś się nie zrażał i może porobił troche postaci typu generic na wstępnie. Opanował anatomie.

Tu kilka linków:

http://anatomy4sculptors.com/

http://www.pinterest.com

 

Nie siedź za długo w jednym modelu, obserwuj i ucz się podstaw proporcji ,a będzie Ci łatwiej zobaczyć pewne detale, bo będziesz wiedział gdzie są. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dziękuję, Bolo to wyśmienity aktor z bardzo urozmaiconą mimiką, lecz często gra mało mownych bez emocjonalnych złodziejów)

Myślę źe w "Bloodsport-cie" mial około 45 lat.

Zgadzam się, dość sporo czasu spędziłem nad tym modelem i juź nie potrafię wykryć błędów.

1292046_10200728172124958_8360027701181196054_o.jpg

 

To dobre proporcje, wyglądają lepiej, ale pasują raczej dla dość wynioslych osób.

Bolo ma bardzo mały wzrost, ledwie 1.70 m

f5dd28aa2c12e7bd8cba20fb77ef8d64.jpg

Raczej pasuje do osoby 7-u głów wzrostu

tumblr_ma7xjg7NaV1qd5yv1.jpg

Tak, pracuję w tym kierunku. Robię takie modele, maluję z foto, z natury(kiedy trafi się).

Dziękuję za linki.

 

 

Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1292046_10200728172124958_8360027701181196054_o.jpg

 

 

Cześć, jako, że filmy z Bolo i całą resztą są bliskie memu sercu, więc nie można przejść obok takiego projektu bez komentarza.

Trzeba jeszcze popracować nad twarzą, bo w tej chwili wygląda jakbyś połączył Bolo z lat świetności i z dnia dzisiejszego, przez co wygląda

twarz jest za bardzo wychudzona, przez co zbytnio się rzucaja w oczy bruzdy mimiczne (czy jak to się nazywa) przy ustach u bolo w młodszym wieku przy neutralnej minie nie miał ich tak widocznych,

po jego prawej stronie był charakterystyczny grymas przy lekkim drwiącym uśmieszku

nos troche za szeroki/duży, ciężko to określić, bo ma dość duże dziurki w nosie i z uwagi na jego mimikę, często rozszerzał nozdrza, żeby zaakcentować swój nastrój

wydaje mi się, że broda jest tż trochę za bardzo zaakcentowana, ale to może wynikać z odchudzenia twarzy

może jeszce układ brwi przydałoby się zmienić

 

 

bolo.jpgiphone360_98503.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wygląda ok. Bolo był trochę "inaczej" zbudowany i chyba dobrze to oddałeś. Wydaje mi się, że zbyt mocna są uwydatnione kości policzkowe - tzn. policzki troszeczkę pełniejsze chyba mają być, ale to właśnie zależy, z którego okresu bierzesz jego sylwetkę. Uwielbiam tego człowieka jako aktora, a swoje role zrobił bardzo charakterystycznymi. Wymodeluj jeszcze JCVD :D Z Van Damme będzie niezła jazda jeżeli chodzi o muskulaturę. Bolo miał rzeźbę bardziej "gładką", a JCVD uwydatniał ścięgna i całą budowę mięśni. Ogólnie gratuluje podjęcia takiego tematu! Dzisiaj mało kto słyszał o Bolo i nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Bolo to świetny aktor, naprawdę ma talent. Nie wątpię źe potrafi zagrać nawet dość dramatyczny rol)

Próbuję się dokonać podobieństwa z Czongiem Li.

1604694_10200732361509690_3398317420496199763_n.jpg

Ale trudno znaleźć zdjęcia tych lat.

Dziękuję za rady. Naprawdę przydadzą. Może uda się nieco odmłodzić Bolo.

 

Dziękuję,

Bolo wygląda bardziej podobny do zapaśnika. Mocne trapez i plecy, olbrzymie piersiowe muskuły.

JCVD rozwinięty mniej więcej równomierne. Taki kontrast w budowie robi ich podobnymi do Main Boss-a i bohatera z starych 8-bitowych gier)

Też mam taki pomysł)

Dzięki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest przykładem świetnego balansu między technikami. Mimo lat spędzonych na siłowni, jego Tai Chi jest wciąż dobre. Jednym neutralizuje drugie, co go nie usztywnia.

Bolo chętnie bym zobaczył w spodenkach z opaską na kolanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności