Skocz do zawartości

Autodesk wypuści własną drukarkę 3d.


Monio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie powinna stać przy ekspresie do kawy ;)

Bardzo późno wchodzą na rynek gdzie jest juz niezła konkurencja, ktorej jeszcze nie kupili. Nie wiem czy sobie poradzą bez akwizycji hehe. Mam nadzieje, ze szybko pojawią się testy porównawcze. Jak widziałem ten news na pocz. tygodnia myślałem, ze to adobe - logo mnie zmyliło, a w sumie oczekiwałem na drukarkę od Adobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee jeśli mam być szczery to tak troche nie wiem jak oni chcą z tym wejść na rynek, spodziewałem się drukarki drukującej w tytanie, czy carbonie. Tytanowe już są carbonowe są w beta stanie jeszcze... a ci z żywicą wyskakują haha. mi się wydaje tak jak ktoś tam w komentarzach pisał że oni po prostu sprzedają czyiś produkt pod ich logiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żywica jest dużo bardziej praktyczna. Tytanowe byłyby poza zasięgiem dla 99% ludzi zainteresowanych drukiem 3d.

Olaf ma racje że bardzo późno wchodzą na rynek ale ja się akurat z tego ciesze bo do dzięki temu są większe szanse na zdrową konkurencje. Jakby byli drudzy po ZCorp to nie wiem czy patentami nie zablokowaliby rozwoju tej branży. Tak jak to robił właśnie Zcorp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"But Autodesk CEO Carl Bass did reveal that the price would likely be in the $5,000 range."

 

Nie wiem jak tam z jakosca wydruku u nich ale kiedy na rynku mamy MakerBot Replicator piatej generacji za niemal polowe tej ceny albo nadchodzacy Cube3 o ktorym slyszalem ze bedzie kosztowal w granicach tysiaca zielonych papierow... Nie kibicuje Autodeskowi wiec.. to wlasciwie dobrze ;)

 

[edit] o, ta Form 1 wyglada kozacko i tez sporo tansza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żywica jest dużo bardziej praktyczna. Tytanowe byłyby poza zasięgiem dla 99% ludzi zainteresowanych drukiem 3d.

Olaf ma racje że bardzo późno wchodzą na rynek ale ja się akurat z tego ciesze bo do dzięki temu są większe szanse na zdrową konkurencje. Jakby byli drudzy po ZCorp to nie wiem czy patentami nie zablokowaliby rozwoju tej branży. Tak jak to robił właśnie Zcorp.

 

dobra ale wiesz autodesk wchodzi na rynek spodziewałem się że będą starali się iść w najlepsze technologie i starać się być prekursorami tymczasem oni wybrali coś co już jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności