Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

TSP 188 - Pan Małodobry

 

 

Kat to profesja otoczona aurą tajemnicy i postrachu. Postać w średniowiecznych miastach i wioskach budząca mieszaninę grozy, respektu, pogardy i szacunku. Mężczyzna, którego zadaniem było sprawianie bólu i zadawanie śmierci nierzadko był zmuszony nocować poza osadami, gdyż ludzie lękali się przebywać w obecności tego, który popełnia grzech krzywdząc bliżnich. Jednocześnie był darzony szacunkiem i podziwem, z racji tego, że zadawał należne kary za popełnione zbrodnie , stając się tym samym wykonawcą woli Bożej. Gdy, podług tradycji, prosił on skazańca o przebaczenie z góry za zadanie mu śmierci, jego przyszłe ofiary rzadko wachały się mu go udzielić.

 

 

Malujemy katów torturujących, zabijających, odpoczywających i jakich tylko zechcecie. Niekoniecznie średniowiecznych. Miłej zabawy i powodzenia!

 

Czas malowania: 1,5 h.

- Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

- Prace umieszczamy w tym wątku.

- Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 901px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

- Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

- Czas sondy 3 dni.

 

 

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 10.06.2014 23:59:59

SONDA: 11.06-14.06.2014

 

 

NAGRODA:

 

 

Zwycięzcz otrzyma Gnomońskie DVD "Practical Light and Color", w którym artysta oświetleniowy z Pixara, Jeremy Vickery, w praktyczny sposób wykłada prawidła rządzące światłem i kolorem dotyczące malowania. Pomocne dla początkujących i średnio zaawansowanych rozkminiających te trudne zagadnienia. DVD używane ale w dobrej kondycji ;]

 

 

dvd_case_thumb.jpg

01.jpg

 

 

04.jpg

Edytowane przez EthicallyChallenged

  • Odpowiedzi 17
  • Wyświetleń 2,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Pierwszy raz od dłuższego czasu, pełne 1,5h:

brzydkipan2_zps463e4aab.jpg~original

Dla ciekawych dalszy ciąg (chyba 45 minut później):

brzydkipan2_zpsf7004814.jpg~original

Edytowane przez RaVirr

Napisano

Robiłem do ostatniej minuty, równo 1,5 h :P. Przydała by się tak jeszcze z godzinka :P

2gut.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności