Jump to content

Secret Service powraca


Pawlito

Recommended Posts

Pod koniec września będzie można nabyć dwumiesięcznik o grach, Secret Service. Będzie kosztował 14.50zł i pojawi się z cyferką #96, czyli następującą po ostatnim wydaniu z listopada 2001 roku. Treść pisma będzie wypełniać publicystyka, będą recenzje i testy sprzętu. Kto w latach 90. grał na pececie, konsoli i interesował się grami, informacji z branży szukał właśnie w Secret Service. Reaktywacja dokonała się dzięki zbiórce pieniędzy.

 

Więcej informacji na stronie: http://ssonline.pl/

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam tylko że kupię pierwszy numer i zobaczę co z tego będzie. Na klimat tego pisma z czasów kiedy się w nim zaczytywałem już nie liczę, bo raz że świat gier wygląda inaczej, dwa nie będzie takich osobowości jak Gulash (jego sławna Szkoła Przetrwania i dział konsolowy) facet miał naprawdę pasję to się czuło w recenzjach, albo działu z Superami czyli śmiesznych listów od czytelników. To było śmieszne, nie widzę żeby kogokolwiek taka twórczość dziś bawiła. Ale. Poczekamy, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

dokładnie chłopaki, jak tylko dowiedziałem się że reaktywują pismo to " muszę kupić", no ale... otrzeźwiałem i wiem jak bardzo zmienił się rynek, mam takie samo zdanie że będzie ciężko albo wręcz niemożliwe aby reedycja zachowała "klimat" starego numeru. pewnie kupię pierwsze wydanie reedycji ale nad kolejnymi pomyślę, zobaczymy co tam wysmarują w środku.

 

Nezumi - masz rację i to się nie zmieni, ja jednak lubię trzymać gazetę (książkę) w ręku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy