Skocz do zawartości

Secret Service powraca


Pawlito

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec września będzie można nabyć dwumiesięcznik o grach, Secret Service. Będzie kosztował 14.50zł i pojawi się z cyferką #96, czyli następującą po ostatnim wydaniu z listopada 2001 roku. Treść pisma będzie wypełniać publicystyka, będą recenzje i testy sprzętu. Kto w latach 90. grał na pececie, konsoli i interesował się grami, informacji z branży szukał właśnie w Secret Service. Reaktywacja dokonała się dzięki zbiórce pieniędzy.

 

Więcej informacji na stronie: http://ssonline.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Powiem Wam tylko że kupię pierwszy numer i zobaczę co z tego będzie. Na klimat tego pisma z czasów kiedy się w nim zaczytywałem już nie liczę, bo raz że świat gier wygląda inaczej, dwa nie będzie takich osobowości jak Gulash (jego sławna Szkoła Przetrwania i dział konsolowy) facet miał naprawdę pasję to się czuło w recenzjach, albo działu z Superami czyli śmiesznych listów od czytelników. To było śmieszne, nie widzę żeby kogokolwiek taka twórczość dziś bawiła. Ale. Poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie chłopaki, jak tylko dowiedziałem się że reaktywują pismo to " muszę kupić", no ale... otrzeźwiałem i wiem jak bardzo zmienił się rynek, mam takie samo zdanie że będzie ciężko albo wręcz niemożliwe aby reedycja zachowała "klimat" starego numeru. pewnie kupię pierwsze wydanie reedycji ale nad kolejnymi pomyślę, zobaczymy co tam wysmarują w środku.

 

Nezumi - masz rację i to się nie zmieni, ja jednak lubię trzymać gazetę (książkę) w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności