Skocz do zawartości

Projekt Burzuazja


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla mnie textura ciała jest ok ... jezeli wykorzystasz to jako projekt do gry to jest super ... a jezeli na scene to w rzeczy samej wiecej szczedółów by sie rzydało ... wiem ze tak sobie łatwo jest powiedziec szczegółó .. ale jakich i gdzie ?? no cóz ,, sróbki wniecenia , wkrety zaokraglenia ... ciezko mi dokladnie to ci namalowac w opisie ... ale wierze ze bedzie dobrze :D powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze eMPeck wlasnie myslalem nad tym z kad zaczerpnac inspiracji, sciagnelem zdjecia jakis grubasow, sumitow (niestety za nieskazitelni oni sa wszyscy) i tak myslalem na czym sie wzrorowac, juz myslalem o Ogrish i jakis zdjeciach tam ale narazie sie balem, a tu takie cos pod moim nosem na dysku de w filmach :) obaczymy :)

 

dziki za komenty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglada maska tego pana, wogole to zaczynam sie denerwowac bo sobie texturke zjechalem savenolem na tym co nie trzeba i teraz smiecia pewnego nie moge sie pozbyc :( juz mnie ta postac denerwuje, jeszcze male poprawki i koncze z nim bo wiecej sie na niego sil niemam, biore cos swierzego, nowego :) pozdrwiam wszytkich ktorzy sledzili tego wipa, za neidlugo ostatni updajt i konec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ... pomijajac siatke bo w modelowaniu sie nie specjalizuje masz wiele do nadrobienia w teksturze, to chyba juz zostalo 10 razy powiedziane (wpadlem tylko na 10 sekund na net i nie mialem czasu czytac calego watku, sorki).

 

A co chcialem doradzic. Ogladajac twoja prace przypomnial mi sie grubas z filmu Siedem. Jezeli mamy opasle cielsko spraw aby nie bylo opalone, nieco martwych kolorow, kupa zylek, siniakow. NIe ograniczaj sie do rysowania gdyz czasami mija sie to z celem - szkoda czasu - poszukaj po necie zdjec z kostnicy. MOze to zabrzmi makabrycznie ;D ale jezeli chcesz stworzyc cos w podobnym stylu, szokujacego czy przynajmniej odrazajacego musisz nieco "nawachac sie zapachu zgnielizny".

 

zycze powodzenia przy projekcie gdyz naprawde zapowiada sie ciekawie

rzuq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności