Skocz do zawartości

WheRe'D tHe gHosTs gO? FIN >.<


blukazs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od wczoraj jestę magistrę, więc wrzucam te roczne, przepocone wypociny : ]

Krótko o filmie: bazuje na moim dzieciństwie, opowieściach dziadków i babci jak to kiedyś dawno temu straszyło w lesie i na polach. Główny motyw oparty jest na podróżach astralnych. Interesowałem się okultyzmem, bawiłem tabliczkami ouija, bałem chodzić do kościoła. Cały opis i wypowiedź na ten temat zawarta jest w pracy pisemnej. Jakby ktoś miał za dużo czasu i się mu nudziło to chyba mogę to gdzieś udostępnić...

Są błędy i niedoróbki, jestem tego świadom, niestety :D ale, it's done. Jestem wolny, 5 lat, wytrzymałem, nie wywieźli mnie w kaftanie.

Jeśli komuś się nie podoba, to mogę go pocieszyć tym, że raczej filmów animowanych robić już nie będe ;)

Więcej rzeczy z "kulis produkcji" poniżej (co by nie śmiecić):

https://www.behance.net/gallery/16400813/WheReD-tHe-gHosTs-gO-WIP-Teaser

 

 

Wersja vimeo trochę lepsza...

[video=youtube_share;UUsa9YJfJJ8]

1080p na yt only :|

 

 

Miniaturka:

[ATTACH=CONFIG]97074[/ATTACH]

Edytowane przez blukazs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gratulacje magisterki i ukończenia projektu!

 

Bardzo fajne to wyszło. Śledziłem postępy w pracy jak je tutaj wrzucałeś i od początku to robiło duże wrażenie. Mocna wizja którą udało się z konceptów przelać do filmu. Szacun :)

 

Jeśli komuś się nie podoba, to mogę go pocieszyć tym, że raczej filmów animowanych robić już nie będe ;)

 

Za jakiś czas pewnie zmienisz zdanie. Zakiełkuje w głowie jakiś pomysł i się zacznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, dziękuję, myślałem że raczej odzew będzię typu : za długie i za nudne... ale miło jak ktoś docenia cieżką pracę!

Moje dwie pierwsze rekomendacje! Dzięki :D Co do dalszych planów zobaczymy, ale raczej nie prędko, jeśli już to raczej jakieś krótsze formy, jeśli jeszcze trochę pożyje...

Edytowane przez blukazs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho w Polsce brakuje krótkich i zabawnych filmów animowanych.

Tworząc pierwszy film, też się zabrałem za coś ciężkiego, smutnego (http://max3d.pl/forum/threads/90877-animacja-3d-Linia-%C5%BBycia) i teraz z perspektywy czasu trochę żałuje :)

Ale to tak jest - pierwsze filmy przecież muszą być mega ambitne, smutne i nieść ze sobą wartośći! lol.

Brakuje takich luźnych, krótkich, zabawnych projektów :) A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho w Polsce brakuje krótkich i zabawnych filmów animowanych.

Tworząc pierwszy film, też się zabrałem za coś ciężkiego, smutnego (http://max3d.pl/forum/threads/90877-animacja-3d-Linia-%C5%BBycia) i teraz z perspektywy czasu trochę żałuje :)

Ale to tak jest - pierwsze filmy przecież muszą być mega ambitne, smutne i nieść ze sobą wartośći! lol.

Brakuje takich luźnych, krótkich, zabawnych projektów :) A szkoda.

 

...aaa, to ty - Sebastian! :D Niestety u nas jest to wymóg obowiązkowy, ale starałem się to chociaż "ładnie" ubrać. Teraz będę robić różowe unicorny żygające tęczą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku byłem cichym obserwatorem, który gdzieś tam z boku sobie patrzał jak to wszystko składało się w efekt końcowy. Wyszło rewelacyjnie - stylistyka, klimat, muzyka, prowadzenie kamerą oraz w szczególności fabuła. Nie zapominając o ogromnej liczbie ciężkiej pracy i samozaparcia. Tylko pozazdrościć ukończenia tego projektu i liczę, że jednak się przełamiesz i zrobisz jakiś kolejny shorcik :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim! Doceniam wsparcie, nawet to najbardziej ciche :) Jak to mawia Sephen Silver "Nie staraj się być najlepszym, tylko robić swoje jak najlepiej". Ciężko zrobić coś dobrze jeśli prawie wszystko trzeba "orać" samemu i to w dodatku motyką... Kamera jest raczej milimalistyczna, słyszałem o niej raczej mieszane zdania, więc dobrze że komuś się podoba. ^^ W bardzo dużym stopniu to po prostu robotyka i automatyka:

:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności