Skocz do zawartości

Obrazki w galerii


RK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

adek: bez sensu miniaturka obrazka w watku, wczesniej bylo lepiej, jak sam mowisz podwojnie zazynasz teraz serwer (bo domyslam sie ze automat tworzy miniaturke - poza tym to dodatkowe miejsce w bazie.. a poza tym nie uwazasz ze za duzo klikania?

 

a drugi bezsens to to ze zeby miec ikonke np w galerii zamiast spinacza to trzeba _dolaczyc_ do forum swoja prace, z tego co pamietam masz ograniczenie do 100kb a wtedy trzeba pomniejszac pracke.. ja wole dawac wieksze rendery wiec u mnie bedzie spinacz :( bo zawsze daje linka do serwera zewn.

 

ale ogolnie pomysl dobry, tylko jeszcze go dorob troche;)

 

- wywal cellspacing dla tej komorki z obrazkiem

 

 

- niczego nie zazynam bo pliki zalacznikow nie sa przetrzymywane w bazie.

 

- druga sprawa, nic nie staje na przeszkodzie zamieszczania prac na wlasnych serwerach - to nawet lepiej dla mnie :) Ikonka to tylko taki bajer, jesli autorowi watku zalezy to oprocz prac moze zamiescic w pierwszym poscie obrazek z opisem watku etc ... to od autora zalezy ...

 

to byla Wasza propozycja, aby unikac klikania mozna zamiescic prace na wlasnym serwerze i tak jak napisalem w pierszym poscie malutki zalacznik ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dopiero bajer, dwa w jednym ;)

 

z pośpiechu nie napisałem o co mi właściwie chodziło ;) a więc chodziło mi o to, że oprócz miniaturki pojawił się w poście też obrazek i nie było to po kliknięciu na miniaturkę zaraz tylko po otwarciu topica...

 

z resztą oto link bezpośrednio do tego posta http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=176449&postcount=3139

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to po pewnym czasie używania zmieniłbym tylko jedną rzecz- tumbnail topicu powinien pokazywać nie pierwszą a ostatnią pracę- w ten sposób widać co się dzieje, czy są jakieś zmiany czy tylko ględzenie o dupie Maryśki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności