Skocz do zawartości

Foundry sprzeda sie Autodeskowi, a moze komus innemu?


Temporal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wątpię aby to Autodesk kupił. Ledwo mogą sobie poradzić z softem który już do tej pory zakupili :) Aż zaczęli kasować softy bo nie nadążają z robieniem kolejnych wersji ;) hyhy

 

Ciekawa wypowiedź:

http://community.thefoundry.co.uk/discussion/post.aspx?f=4&t=94740&p=849080

 

Tutaj cały wątek:

http://community.thefoundry.co.uk/discussion/topic.aspx?f=4&t=94740&page=0

Edytowane przez gryzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mało prawdopodobne, by Autodesk potrzebował taką firmę w swoim portfolio. Dwa lata na skapitalizowanie inwestycji w new-tech to w sumie nic egzotycznego. Poza tym nowa zasada w UK, jeżeli coś jest w Londynie, to będzie kupione przez Arabów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że to nie musi być ani autodesk, ani adobe, ani żadna inna mocno promowana nazwa. czy ktoś z wieloletnich modonautów słyszał kiedyś o jakimś carlyte group? no właśnie, a to oni mieli własność, więc może wkroczyć coś podobnego jak to carlyte, czyli jakiś tam holding z potężną kasą i z nikomu nieznaną nazwą. jest jeszcze hipoteza, że całą tą sprzedaż (dziwną dla mnie, choć może wcale nie) sztucznie wywołał autodesk, by przejąć konkurencję i ją ubić.

Edytowane przez benton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudel a skąd info, że nie zbiło?:)

Poza tym pod skrzydłami the F już jakiś czas są i jedyne golenie klientów to zauważyłem po stronie 3rd party devów (którzy lecą ewidentnie na tym, ze user base się powiększa)co piszą maleńkie usprawnienia albu duplikacje natywnej funkcjonalności w trochę ładniejszym opakowaniu i chcą za takie cosie po 20 baksów gdzie inni przy lepszych skryptach dają je za free.

 

Co prawda może się to zmienić ale wątpię, żeby to poszło moco w górę. Cena modo to jednak dosyć mocny ficzur zważywszy na to co użytkownik dostaje i przy różnych rozmowach to jest jeden z koronnych argumentów nad wyborem tego softu. Właściciele tacy czy inni będę musieli mieć tego świadomość.

Poza tym hej to the F będzie na sprzedaż a jednak ich sztandarowy produkt to nuke i chyba prędzej jego cena spadnie niż mocno podskoczy cena innych produktów ze stajni. Jak mischief dostanie nieco usprawnień to tam np. można podskoczyć z ceną.

 

@Benton

Co do carlyle group to ja tam np. słyszałem bo już i przy przejęciu przez te F pojawiały się wątki na ich temat. I raczej większość co siedziała i siedzi na oficjalnym forum i się interesuje nie tylko samymi verteksami pewnie słyszała:)

 

A obawy odnośnie Autodesku wcale nie są od takie od czapy. Bądź co bądź ludzie jednak im pamiętają ubicie XSI a to jednak nie był sobie jakiś tam mały programik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak na chłopski rozum, jakby luxology nie przeszła do TF, tylko siedzieli sobie kameralnie w kaliforni i robili swoją robotę, to sprzedaż TF by dzisiaj ich nie dotyczyła. po co im to było? może TF im odpalili jakaś kasę, ale ja w modo nie widzę żeby jakieś wpływy technologiczne z TF się pojawiły, prócz dziwnych szablonów kolorów pod kątem mari. bo to co tam jest nowego, czyli rozbudowanie animacji to moim zdaniem i tak robota starej ekipy luxologijskiej. tak myślę właśnie, czy im nie sfinansowali integracji z v-rayem, ale wzmianki o tym były na długo przed połączeniem z TF. nie wiem czemu w to wdepnęli. "growing together" qrva mać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności