Skocz do zawartości

Postapokaliptyczna stacja benzynowa


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim. Postanowiłem wziąć udział w pewnym konkursie. Scena jaką mam zamiar zrobić to tak jak w temacie postapokaliptyczna stacja benzynowa gdzieś na odludziu. Zakładam wątek, żeby mieć dodatkową motywacje oraz pewnie później będę się radził, jak zrobić ładny render. Wrzucam pierwsze obrazki. Pogląd jak będzie wyglądała cała scena i początek cysterny.

 

koncept.jpg

 

truck1.jpg

 

truck1wire.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja natomiast zapytam - co to za trucka planujesz zrobić? Mam wrażenie, że jest to Peterbilt 379? Zastanawiają mnie proporcje, troszkę kabina wydaje się być mała. Oczywiście detal trochę to może złamać, ale nie wiem czy nie warto byłoby dołożyć do kabiny tej "puszki" w której mieści się łóżko dla kierowcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P379 akurat jest takim wyjątkowo rozpoznawalnym truckiem, dlatego też szybko skojarzyłem ;) Całkiem sympatycznie się zapowiada, od siebie mogę tylko poradzić abyś przeglądnął sobie zdjęcia z Mad Maxa czy RAGE'a, ale to już zapewne zdążyłeś zrobić. Powodzenia, czekamy na nowe shoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie spojrzałem na tą ciężarówkę i coś mnie ukłuło. Mianowicie nie można w niej otworzyć maski silnika. Przeszkadza rura wydechowa. W amerykańskich ciężarówkach maskę otwieramy odchylając ją do przodu. Maska razem z osłoną chłodnicy i błotnikami odchyla się z tego położenia o około 85 stopni. Na twoim miejscu poprawiłbym otwór maski przy wydechu lub całą rurę wydechową poprowadził pod maską, przy podwoziu, pod kabiną, za zbiornikiem paliwa (generalnie można wykasować). Może to nie jest ważna uwaga, ale nawet w zabawkach ta część jest robiona dokładnie tak jak w naturze. Wiem, nic tu nie pokazałem swojego i może te moje pisanie to takie ple.ple. Ale znam budowę takich środków transportu europejskich i amerykańskich, więc tak postanowiłem dać drobną uwagę. Ogólnie jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno poprawie to co napisał wiecho co do reszty... nie zapominajcie, że to post apokaliptyczna maszyna ;) Jeszcze zobaczę co zrobić z resztą. Tymczasem zacząłem samochód, który będzie stał w garażu. Miejscami krzywo, ale niedużo czasu zostało żeby poprawiać :/ Felgi zrobię od nowa.

 

car1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności