Jump to content

3delight dla 3ds max 2.0


adek

Recommended Posts

Wow fajnie, kolejny silnik za free. Czy ktos kto tu na forum moglby sie wypowiedziec nt. tego silnika ? Wady, zalety, dlaczego przesiadl sie na niego, ja wypada w stosunku do poprzednio uzywanych ? Zdaje sie ze ktos tu z forum robil w nim wizki o ile pamiec mnie nie myli... Fajnie jakby sie podzielil swoimi doswiadczeniami.

 

Adku moze warto wspomniec ze dzis rownie dostepny jest Renderman w wersji free bez ograniczen do uzytku niekomercyjnego :)

Link to comment
Share on other sites

Chyba jakieś problemy wczesnej wersji. Sprawdziłem na dwóch kompach w prawie identycznej specyfikacji. Na jednym zamula okrutnie, material editor otwiera sie 2 min, tworza sie nieskonczone procesy w menadżerze etc. generalnie crap i nie dziala. Z kolei na innym działa super :) żadnych problemów.

Link to comment
Share on other sites

Na razie napatoczyłem się na takie dziwne zachowanie edytora materiału ze potrafi nie wyświetlać tekstury w diffuse i materiał robi się czarny zanim nie wrzuci się jeszcze jakiejś w inny kanał, dotyczy to rodzimego shadera

Edited by skalpel3d
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy