Skocz do zawartości

Scena 3d : Gothic 5 prima aprilis


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ruch kamery jest sztuczny, nie ma ciągłości fabuły...i tak wogóle to nie wiadomo o co chodzi. Wizualnie, też nieciekawie. Wiesz co? Sam nie wiem co chciałeś osiągnąć? Wygląda to na wczesne testy czegoś, co mogłoby być wielkie. Jeśli stwierdziłeś, że to efekt koncowy, to jest marnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś końcowy w kontekście tego wątku. Ponieważ nad projektem pracuje sam a to co pokazałem jest czyś w rodzaju prezentacji świata. Jak jest napisane "trailer" i zgadzam się z tobą animacja mi nie wychodzi dlatego nie próbowałem wplatać fabuły ani skomplikowanych animacji. Pokazuje to co jest gotowe w celu znalezienia przynajmniej jednej osoby znającej sie na animacji i rigach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xardas 666 te prace zasadniczo nie zasługują na dział finished works, natomiast jeśli zależy ci na pomocy i podpowiedziach umieść cały wątek jako teczkę w work in progress wystarczy poprosić o to moderatora a ci przeniesie wątek. Nie zapomnij ze w dziale gdzie teraz są twoje prace ludzie oceniaj prace wykończone i raczej będą wtedy negetatywne wypowiedzi zamiast pomocnych. Widać postęp w twoich pracach i szkoda zaprzepaścić to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności