Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Honda NSX-R


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Front! Again... :). Profesjonalna robota. Tak poza konkursem- niesamowite, jak ponadczasowy jest ten model samochodu.

 

Używałeś HDRI do oświetlenia, a później ujęć z tego samego miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Be już pisałem, nie wiedziałem że taki potencjał krył się w tym samochodzie. Rendery z innej bajki, szczerze zazdroszczę skilla.

 

@Zaki79: Musze przyznać nieskromnie, że przemyślana to była decyzja żeby zrobić "japońskie ferrari". A tak na marginesie to w tym roku zaprezentowano następcę, w SuperGT już śmigają i tylko im się spojlery trzęsą :)

Edytowane przez Pawlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymaga to jeszcze troche pracy.

 

Say what Nigga'? :P

 

 

Pawlito- fajny model, również gratki (oczywiście). Co do samochodu to nieźle trzyma cenę. Czekałem i czekałem aż stanieje, a tu d*pa ;-).

Edytowane przez zaki79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma rację samej pracy wymagają głownie felgi materiał jest trochę cały render jest trochę jak z broszury reklamowej. natomiast tło jest realistycznie przez co powstaje taki troche dziwny styl.

 

"pracy wymagają głównie felgi materiał jest trochę"- co autor miał na myśli?

 

"render jest trochę jak z broszury reklamowej"- a to źle? Moim zdaniem bardzo dobrze to wygląda. Tło ma być tłem. Nie może konkurować z samym tematem zdjęcia, którym jest samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi oto że felgi i troche lakier są zabardzo CGI plastik. A w broszurach zazwyczaj jest metalowy mat. z tego co zauważyłem albo mega refleksyjny metal. a tutaj jest plastik taki troche.

 

ale to już takie czepianie się xD

Edytowane przez Maciek Jutrzenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności